Zamknij
REKLAMA

Bardzo szczere słowa: Proszę was tylko o jedno, abyście nie zwątpili w nas

09:22, 13.06.2018 | Oprac. MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Berent

Wypowiedzi Karola Ząbika i Jasona Doyla po niedzielnym meczu na Motoarenie. Co powiedzieli na pomeczowej konferencji prasowej trener juniorów oraz lider "Aniołów"?

Wypowiedzi po meczu Get Well Toruń - forBet Włókniarz Częstochowa:

Karol Ząbik (trener juniorów Get Well Toruń): Chcieliśmy, aby kibice mieli piękne widowisko i żeby emocje były do ostatniego wyścigu. Powiedziałem na konferencji po meczu w Gorzowie, że walczymy i pokazaliśmy ją w meczu z forBET Włókniarzem i tak będziemy robić do końca sezonu. Drużyna jest zmobilizowana na każdy mecz i to się nie zmieni. Spekulacje o tym, że Niels Kristian Iversen może nie jechać nie były trafne. Pokazał, że potrafi jeździć tylko musiał dograć sprzęt i wreszcie odpalił. Dziękuję kibicom za doping i proszę Was, abyście w nas nie zwątpili.

Jason Doyle (Get Well Toruń): Jak wiadomo, jest duża presja w Toruniu. Najważniejsze było wygrać spotkanie z drużyną z Częstochowy, a punkt bonusowy jest dużym zastrzykiem szans na jazdę w play-offach. Mamy duże wsparcie od kibiców, co jest miłe po tym, co nas spotkało parę tygodni temu. Iversen znalazł szybkość, mimo krótkiej przerwy i problemów z barkiem. Wykonał kawał dobrej roboty. Musimy pomyśleć nad kilkoma kwestiami i myślę, że będziemy dobrą drużyną.  

Kolejny mecz ligowy już w niedzielę. Torunianie zmierzą się na wyjeździe z Fogo Unią Leszno. Początek o godzinie 19:00. 

(Oprac. MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

obietnicaobietnica

1 0

dla tych co nie zwątpili. Fogo Unia Leszno 54 ; 36 Get Well Toruń 22:39, 17.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone