Zamknij
REKLAMA

Marek Cieślak szczerze po meczu o formie Get Wellu Toruń

13:06, 11.06.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Berent

Marek Cieślak, manager forBet Włókniarza Częstochowa, przyznał po meczu w Toruniu, że gospodarze pojechali bardzo dobre spotkanie. – Mają takich zawodników, że musieli się w końcu przebudzić - powiedział. 

Pomeczowe wypowiedzi managerów obu zespołów dla nSport+.

Jacek Frątczak: Ta dwutygodniowa przerwa pozwoliła nam na złapanie oddechu. Wszystko zrobiliśmy inaczej, ale nie chciałbym zdradzać szczegółów. Dziękuję wszystkim, którzy mnie i całą drużynę wspierali w tym trudnym czasie – rodzinie oraz zarządowi. Duże podziękowania również dla zawodników, którzy odrobili lekcję.

Marek Cieślak: Robiliśmy, co mogliśmy. Kiedyś mówiłem, że torunianie mają takich zawodników, że muszą się któregoś dnia przebudzić. Tak się stało. Widać było, że Lindgren jest trochę przemęczony. Wracając jeszcze do gospodarzy, to już jest inna drużyna niż na początku. „Anioły" dochodzą do wysokiej formy, bo mają kim. Szkoda punktu bonusowego. Było blisko.

Kolejny mecz torunianie odjadą już w najbliższą niedzielę. Na wyjeździe zmierzą się z Fogo Unią Leszno. Początek o godzinie 19:00. 

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone