Zamknij
REKLAMA

Właściciel Get Wellu Toruń skomentował kapitalną postawę swoich zawodników

21:04, 10.06.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Berent

Przemysław Termiński nie kryje zadowolenia po świetnym meczu w wykonaniu Get Wellu Toruń w konfrontacji przeciwko forBet Włókniarzowi Częstochowa. 

Trudno się dziwić radości właściciela "Aniołów". Jego zespół pojechał w końcu tak, jak oczekuje tego on sam oraz kibice. Co ważne udało się również zainkasować jakże ważny punkt bonusowy. 

Przemysław Termiński pochwalił zawodników za kapitalną jazdę. Dodał, że chciałby, aby drużyna jechała tak w każdym meczu. Kolejna okazja już za tydzień. "Anioły" pojadą zmazać plamę do Leszna po kompromitującej porażce na Motoarenie. 

Początek spotkania w Lesznie o godzinie 19:00. 

(MM)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone