REKLAMA

Karnet na mecze Get Wellu w promocyjnej cenie! Wystarczy tylko, że...

09:48, 09.02.2018 | Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Berent

Get Well Toruń wprowadza promocję karnetową na Walentynki. Dokładnie 12 lutego uruchomiona zostanie promocja na karnety dla tych par, które zdecydują się w najbliższych dniach nabyć całoroczne wejściówki.

Akcja wprowadzona przez toruński klub jest bardzo prosta. Każda para, która w okresie od 12 do 26 lutego w weekend możliwość zakupu tylko w Atrium Copernicus) kupi dwa karnety na mecze "Aniołów" na Motoarenie otrzyma 50% rabat na zakup drugiego z nich. 

- Dzień Świętego Walentego to dzień szczególny dla wszystkich zakochanych, ale również i dla wszystkich, którzy dopingują naszą drużynę. Dlatego z wielką chęcią włączamy się w akcje walentynkowe, które już od 2016 roku cieszą się uznaniem naszych kibiców  - mówi Ilona Termińska. 

Promocja obowiązuje przy zakupie karnetów na strefę niebieską. Aby z niej skorzystać dana para musi przedstawić fotografię będącą potwierdzeniem, iż jest ona w ścisłej relacji.

- Ponownie nie chcieliśmy ograniczać promocji tylko do związków zalegalizowanych, dlatego też regulamin promocji został tak skonstruowany. Liczymy, że ten minimalny wymóg, jakim jest wspólne zdjęcie przedstawiające parę naszych kibiców na przykład podczas wakacji, nie będzie wielkim problemem - kontynuuje prezes

Promocja jest ponowieniem akcji z lat poprzednich, w których to cieszyła się dużą popularnością. 

– W poprzednich latach nasza promocja była dobrze oceniona przez naszych kibiców, wielu z nich skorzystało z okazji, by wspólnie spędzać dzień meczowy na Motoarenie. Doceniamy wszystkie pary, które zakochane są również w żużlu. Jak zwykle przygotowaliśmy również dodatkowe niespodzianki. Co piąta para będzie mogła odebrać słodki tort z cukierni „Baltazar”, co dziesiąta voucher od Centrum Medycznego „Civis Vitas”, z kolei co piętnasta miłą kolację w „Jimmy’ Steakhouse”. Życzę wszystkim szczęścia w dniu Św. Walentego! - zachęca Ilona Termińska

Przypomnijmy tylko, iż możliwy jest zakup karnetu na rundę zasadniczą oraz na cały sezon (runda zasadnicza wraz z play – offami).  

Ceny karnetów na Strefę Niebieską wynoszą:

220 zł - karnet na rundę zasadniczą oraz 290 zł - wraz rundą play-off;

Ceny karnetów lojalnościowych na Strefę Niebieską wynoszą:

200 zł – karnet na rundę zasadniczą oraz 260 zł – wraz rundą play-off;

Drugi karnet w promocji można nabyć za kwotę niższą o 50% w stosunku do cen pierwotnych. 

Partnerami promocji „Drugi karnet na Walentynki za pół ceny!” są: Cukiernia Baltazar, Cetrum Medyczne Civis Vitas oraz Jimmy’s Steakhouse.

(Informacja prasowa)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018