Zamknij

W Toruniu odbędą się Mistrzostwa Europy w Akrobacji Samolotowej

11:25, 12.07.2019 | AJ
REKLAMA
Skomentuj
Foto. Nadesłane

W Toruniu odbędą się Mistrzostwa Europy w Akrobacji Samolotowej

Toruń będzie gościł 50 najwybitniejszych przedstawicieli trudnej dyscypliny jaką jest akrobacja. Impreza odbędzie się od 1 do 11 sierpnia. 

Renoma polskich lotników jest szeroko znana w świecie. Ich talent i cieszące nas wszystkich sukcesy stwarzają gościom z całej Europy trudne wyzwanie. 

Mistrzostwa rozpoczną się 1 sierpnia 2019 roku. Wpisują się one w obchody 100-lecia Aeroklubu Polskiego. Impreza odbywa się pod pod patronatem honorowym Prezydenta RP i Niepodległej. Jej współorganizatorem jest Gmina Miasta Toruń.

Zawody będą rozgrywane od godz. 9:00 do 18:00. Na terenie lotniska, w głównym budynku zlokalizowany będzie punkt informacyjny. Do piątku 9 siernia rozgrywane będą konkorencje mistrzostw, sobota - 10 sierpnia jest dniem rezerwowym.

W dniu zakończenia Mistrzostw, 10 sierpnia, zaplanowano atrakcje dla mieszkańców Torunia: dekoracja laureatów, wieczorne pokazy mistrzów, koncerty zespołów lokalnych: Kapela Ludowa, Czaqu Walczak, Katiusza.

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

LolLol

0 4

Nie no fajnie że coś się dzieje ale z drugiej strony to jak zaczną popier***ac tymi samolotami od samego rana to człowiek ma dość słuchania dźwięku samolotu przez cały dzień 20:44, 15.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lotniklotnik

1 2

Atrakcje zapewnione . M.in. skoki parami na spadochronie na bulwarze; pierwszy zestaw; Mężydło z Termińskim, w drugim Szojringowa z Hartwichową ( tą od żywej gotówki). 21:48, 15.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone