Pewna wygrana Twardych Pierników - Spójnia próbowała, ale nie dała rady trzeciej drużynie w kraju

18:28, 21.10.2018 FD Aktualizacja: 19:50, 21.10.2018
Skomentuj fot. archiwum fot. archiwum

Polski Cukier znów wygrał swoje spotkanie. Pokonaną drużyna była tym razem Spójnia Stargard. Torunianie potwierdzili tym samym, że są w bardzo dobrej formie i będą walczyć o wygranie rundy zasadniczej

Pierwszą i drugą kwartę koszykarze Polskiego Cukru wygrali bardzo pewnie. Pierwsza odsłona to zwycięstwo 23:13. W drugiej części przewaga była trochę mniejsza, ale wynik 24:19 spowodował, że torunianie schodzili na przerwę z 15 punktową przewagą.

Drugą połowę Twarde Pierniki też zaczęły z wysokiego C. Cukier wygrał trzecią kwartę 24:15 i wiadome było, że raczej nie wypuszczą z rąk wygranej. Ostatnia część to luźna gra gospodarzy i walka o honor Spójni. Goście długo prowadzili, ale ostatecznie to torunianie zwyciężyli w czwartej kwarcie 23:21 a cały mecz skończył się rezultatem 94:68.

A już 27 października nasz zespół zmierzy się na wyjeździe w derbach województwa kujawsko-pomorskiego z Anwilem Włocławek.