Świetne występy młodych tenisistów i tenisistek Kapustka Tenis Klub

09:37, 18.06.2018 MM Aktualizacja: 09:39, 18.06.2018
Skomentuj Fot. Nadesłana Fot. Nadesłana

W weekend w Szczecinku odbył się wojewódzki turniej w tenisie ziemnym w kategorii kadetów. Z dobrej strony zaprezentowała się torunianka Wiwien Szulc (Kapustka Tenis Klub), zajmując drugie miejsce.

W pierwszej rundzie miała wolny los, w drugiej zaś zmierzyła się z miejscową zawodniczką Adrianną Chyl STT Szczecinek), wygrywając 6/3 6/2.W półfinale natrafiła na turniejową jedynkę Michaline Zubko (zachodniopomorskie ZP). Po bardzo wyrównanym meczu Wiwien wygrała 6/4 7/5. W finale uległa Barbarze Downar (Klub Tenisowy GAT Gdańsk) 6/1 6/3.

W grze deblowej razem w parze z Paulą Kolibską (STT Szczecienk), Wiwien również zajęła drugie miejsce. W turnieju kadetów wziął udział Filip Ruciński reprezentujący klub Kapustka Tenis Klub. Nniestety w singlu jak i w deblu odpadł w pierwszej rundzie.