REKLAMA

Londyn, Lisbona, Bruksela i Toruń. Co łączy te miasta?

07:00, 11.01.2017 | opr. A.W.
REKLAMA
Skomentuj

Już 16 stycznia w Toruniu odbędzie się niezwykła konferencja - w tym samym czasie odbędzie się też w czterech innych europejskich miastach.

Tematem The FRESH Conference 2017 na Jordankach będzie odpowiedź na pytanie, jak pod wpływem nowoczesnych technologii zmienia się i dalej będzie się zmieniać branża spotkań i kongresów. Konferencja odbędzie się 16-17 stycznia w CKK Jordanki i Hotelu Copernicus. Organizatorem jest Meeting Design Institute z Belgii. 

- Wyjątkowość konferencji polega na tym, że odbędzie się w tym samym czasie w pięciu europejskich miastach: Londynie, Brukseli, Hadze, Lizbonie i Toruniu - wyjaśnia Sylwia Derengowska z toruńskiego urzędu miasta. - Jej uczestnikami będą kluczowi meeting plannerzy, czyli profesjonalni organizatorzy konferencji i kongresów oraz event managerowie i specjaliści branży eventowej. Z wykorzystaniem nowych technologii będą łączyć się ze sobą i rozmawiać o tym, w jaki sposób nowe technologie zmienią rynek branży spotkań. Formuła tych spotkań została nazwana „Multi City Meetings” i stanowi odmianę hybrydowych konferencji.

Do Torunia przyleci dwóch ekspertów: Elling Hamso Event ROI Institute, który będzie moderował polską konferencję, a także Miel Van Opstal z firmy Wave Lab, który będzie mówił o nowoczesnych technologiach wykorzystanych przy eventach.

(opr. A.W.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

GeografGeograf

1 0

Po polsku stolica Portugalii nazywa się Lizbona. 12:29, 11.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017