REKLAMA

Może tego nie wiesz, ale karnawał to dla nich znacznie więcej pracy

07:00, 10.01.2017 | A.A.
REKLAMA
Skomentuj
W karnawale nie bawią się m.in. fryzjerzy, fot. depositphotos

Imprezy ze znajomymi, karnawałowe przyjęcia, przebierane bale i potańcówki - brzmi nieźle? Może dla ciebie, ale niektórzy mają przez to znacznie więcej pracy.

1) Zakłady fryzjerskie.

Salony fryzjerskie w Toruniu przeżywają prawdziwe oblężenie. Co ciekawe, nie tylko te damskie. Także panowie coraz częściej myślą o odpowiedniej i eleganckiej fryzurze, aby dobrze prezentować się u boku swojej partnerki. Najgorsze dni, aby umówić się na wizytę, to piątki i soboty. Po 17. właściwie nie ma szans, aby przyjąć kogoś "prosto z ulicy".

2) Trenerzy personalni.

Aby dobrze prezentować się na karnawałowym balu, każdy chce zgubić kilka zbędnych kilogramów. Coraz więcej osób decyduje się na zatrudnienie trenera personalnego. On nie tylko może ułożyć odpowiednią dietę i plan treningowy, ale także motywuje do jak najintensywniejszej pracy. Co ciekawe, prawdziwe oblężenie przeżywają także toruńskie siłownie i fitness kluby.

[ZT]8341[/ZT]

3) Wypożyczalnie kostiumów.

Nic nie robi wrażenia na współtowarzyszach imprezy, jak porządny strój. Można być superbohaterem, wróżką, a nawet króliczkiem Playboya. Gdzie najlepiej wypożyczyć kostium? Niestety teatry nie pożyczają niczego ze swoich bogatych zbiorów. Kostiumy wypożyczać można w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury oraz w prywatnych wypożyczalniach - takie działają m.in. przy ul. Olsztyńskiej i przy Szosie Lubickiej.

4) Catering.

Skoro zaprosiło się trzy pary znajomych i niekoniecznie chce się spędzić cały dzień w kuchni to warto zawczasu zastanowić się nad profesjonalną pomocą. Tym bardziej, że opcji jest coraz więcej i to coraz bardziej różnorodnych - i bezglutenowcy i weganie czy nawet fruktarianie znajdą się dla siebie.

(A.A.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017