REKLAMA

To dla nich prawdziwe żniwa! Tak postanowienia napędzają biznes

09:30, 07.01.2017 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
Siłownie przeżywają prawdziwe oblężenie, fot. Tomasz Berent, zdjęcie ilustracyjne

Postanowienia noworoczne to zwyczaj, który kultywuje coraz więcej Polaków. Może się tego nie spodziewaliście, ale one napędzają lokalny biznes! W jaki sposób?

Niektórzy obiecują sobie, że w końcu wygrają z nałogiem, inni marzą o zagranicznych podróżach albo o nowym samochodzie. Najczęściej jednak chcemy zadbać o siebie i po prostu schudnąć.

[ZT]8159[/ZT]

Siłownie i fitness cluby przeżywają prawdziwe oblężenie! Każdy chce pochwalić się płaskim brzuchem na wiosnę.

- Jednym z moim postanowień noworocznych jest wypracowanie dobrej formy. W prezencie gwiazdkowym mój narzeczony kupił mi karnet do jednej z siłowni w Toruniu - tłumaczy Anna, mieszkanka Jakubskiego przedmieścia. - Wczoraj byłam tam pierwszy raz i muszę przyznać, że tylu ludzi dawno nie widziałam. Nie zniechęcam się jednak! Mam cel i nie poddam się tak łatwo.

Rzeczywiście liczba torunian, które zdążyły już wykupić karnet na siłownie jest naprawdę ogromna!

- Zaobserwowaliśmy wyraźny wzrost sprzedaży karnetów - przyznaje w rozmowie z Dzień Dobry Toruń Szymon Gołaszewski z Bella Line Wellness Centrum. - Chociaż to normalne o tej porze roku, to takiego zainteresowania się nie spodziewaliśmy. Przeżywamy prawdziwe oblężenie.

Wszystkich, którzy ciągle są zainteresowani kupnem karnetu i zadbaniem o własną sylwetkę uspokajamy, statystyczny Polak rezygnuje ze swoich postanowień w ciągu kilku miesięcy.

 

(Adrian Aleksandrowicz)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

pierwszy razpierwszy raz

1 0

" Wczoraj byłam tam pierwszy raz i muszę przyznać, że tylu ludzi dawno nie widziałam." genialne! jaka porażająca logika! " Wczoraj byłam tam pierwszy raz i muszę przyznać, że tylu ludzi dawno nie widziałam." chyba dawno książki panna Anna w ręku nie miała. Chyba, że ostatnio przebywała w pustelni? albo celi jednoosobowej. 05:14, 08.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017