REKLAMA

Nawet do godz. 19! Sprawdź, gdzie zrobisz zakupy w sylwestra

07:00, 30.12.2016 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
W sylwestra sklepy otwarte będą krócej, fot. depositphotos

Zanim zaczniemy się bawić na całego w ostatni dzień 2016 roku warto zrobić zakupy. 31 grudnia w sklepach mogą powstać długie kolejki. Tego dnia galerie handlowe i osiedlowe sklepiki będą czynne krócej niż zazwyczaj. Będą jednak i miejsca, gdzie sprzedawcy będą czekać na klientów do wieczora.

W sylwestra można wybrać się do galerii Atrium Copernicus. Do godz. 16. można rozejrzeć się w wielu sklepach odzieżowych, obuwniczych czy sportowych. O tej samej godzinie zamknie się siłownia Fabryka Formy, ale zakupy w hipermarkecie Auchan będzie można zrobić aż do godz. 19!

[ZT]8218[/ZT]

W centrum handlowym Toruń Plaza zarówno część handlowa, jak i usługowa (wraz z klubem Lucky Star i JATOMI Fitness) otwarta będzie do 17. Jedynie Cinema City w galerii będzie czynne krócej - ostatni seans zakończy się o godz. 16:15.

Do 19. będzie można zrobić sylwestrowe zakupy w Auchanie w Komecie przy ul. Grudziądzkiej, reszta sklepów w centrum zamknięta zostanie dwie godziny wcześniej.

Sporo czasu na zakupy mają także mieszkańcy Bielaw i Grębocina. Carrefour w centrum handlowym przy ul. Olsztyńskiej otwarty będzie aż do godz. 18, w galerii sklepy zamkną się dwie godziny szybciej. 

Do 18 będzie można zrobić zakupy w Polomarketach, Biedronkach i Lidlach. Żabka w ostatni dzień 2016 roku będzie otwarta do 23. Większość sklepów tej sieci będzie czynna także 1 stycznia - do godz. 19.

(Adrian Aleksandrowicz)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017