REKLAMA

Przy wspólnym stole łamali bariery. Czy biznesowe śniadania wrócą?

13:00, 01.01.2017 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
Czy spotkania będą organizowane i w 2017 roku? fot. Tomasz Berent

Przez cały rok 2016 prezydent spotykał się z biznesmenami reprezentującymi konkretne branże. Aby ułatwić atmosferę wzajemnych rozmów spotkania organizowano zawsze piątkowym przedpołudniem. Bariery łamała kawa i śniadaniowy bufet. Czy to wystarczyło?

Cykl śniadań w 2016 roku zainaugurowano 15 stycznia. Wtedy w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży samorządowcy porozmawiali z przedstawicielami instytucji wspierającymi młodych pasjonatów biznesu.

[ZT]2523[/ZT]

Przez cały rok udało się porozmawiać m.in. z reprezentantami branży zdrowotnej, turystycznej czy elektrotechnicznej.

Czy w nowym roku cykl spotkań, w swobodnej atmosferze, będzie kontynuowany?

- Projekt śniadań biznesowych przedsiębiorców z Prezydentem Miasta Torunia okazał się ogromnym sukcesem, którego potwierdzeniem była duża frekwencja na spotkaniach oraz pozytywne komentarze ze strony uczestników - informuje Anna Kulbicka-Tondel, rzeczniczka prasowa urzędu miasta. - W trakcie śniadań pojawiły się liczne pomysły umożliwiające pogłębienie współpracy między samorządem a przedsiębiorcami, w szczególności w zakresie projektowania i aktualizacji miejskich planów zagospodarowania przestrzennego, inwestycji infrastrukturalnych, popularyzacji wśród młodzieży pożądanych przez przedsiębiorców profili kształcenia zawodowego oraz zachęt inwestycyjnych dedykowanych przedsiębiorcom. 

Jak dodaje Kulbicka-Tondel spotkania były  doskonałą okazją do wymiany poglądów dotyczących planów rozwojowych toruńskich przedsiębiorców i możliwości współpracy z administracją w tym zakresie.

Listę branż, które zostaną zaproszone na śniadania w 2017 roku poznamy do końca stycznia.

(Adrian Aleksandrowicz)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017