REKLAMA

Jest duża kasa do wzięcia. Kto może po nią sięgnąć?

07:00, 28.12.2016 | A.W.
REKLAMA
Skomentuj
Do wzięcia jest ponad 6 milionów zł, fot. depositphotos

Trwa nabór na wykonywanie zadań publicznych przez organizacje pozarządowe. Zarząd województwa ogłosił otwarte konkursy ofert.

Pieniędzy do wzięcia jest sporo, bo planowana suma wsparcia na realizację tego rodzaju przedsięwzięć to ponad 6,5 miliona złotych. O wsparcie można aplikować za pomocą internetowego generatora wniosków.

[ZT]5900[/ZT]

Konkursy dotyczą realizacji projektów dotyczących m.in. kultury, sportu, rozwiązywania problemów uzależnień, pomocy społecznej, ochrony zdrowia, turystyki i działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Część z nich to zadania wieloletnie. 

- Rolą samorządu województwa jest dostrzegać i wspierać wartościowe aktywności i działania organizacji pozarządowych, które wpisują się w nasze statutowe cele i których nigdy nie bylibyśmy w stanie zrealizować, gdyby nie zaangażowanie tysięcy osób pracujących na co dzień w tych organizacjach. Życzę dobrych pomysłów na projekty i gorąco zachęcam organizacje pozarządowe do aplikowania o środki w naszych konkursach – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Do tej pory zarząd województwa ogłosił 19 konkursów. Nabór wniosków potrwa do 12 stycznia. Wszystkie konkursy oraz generator wniosków znajdziecie tutaj.

(A.W.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017