Zamknij
REKLAMA

W Toruniu odbędzie się konferencja "Firma Przyszłości". Można się już zapisywać!

11:00, 18.09.2019 | AJ
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Małgorzata Litwin

W Toruniu odbędzie się konferencja "Firma Przyszłości". Ruszyły zapisy!

2 października w Toruniu odbędzie się konferencja „Firma Przyszłości”. Będzie to trzecia edycja. To bezpłatne wydarzenie dedykowane osobom działającym w biznesie, także tym, którzy dopiero zaczynają. W tym roku poruszone zostaną tematy związane z najnowszymi trendami w obszarach globalizacji, innowacji i marketingu. W Toruniu pojawią się ciekawi goście.

Konferencję na Jordankach organizuje Izba Handlowo-Przemysłowa w Toruniu.

- Nieprzerwanie działamy od 7 listopada 1989 r. Za nami 30 lat dynamicznej historii. Kamieniem milowym dla nas było wstąpienie kraju do Unii Europejskiej. Nasza działalność od lat mocno skoncentrowana jest na wspieraniu przedsiębiorców w ubieganiu się o środki unijne – mówił Henryk Dulanowski, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu.

W tym roku gośćmi konferencji będą m.in.: prof. Witold Orłowski, Janina Bąk, Robert Rydz-Mościcki, Zyta Machnicka czy Łukasz Kwiecień.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Można jej dokonać TUTAJ.

[ALERT]1568797207578[/ALERT]

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Izba Przemysłowo-HanIzba Przemysłowo-Han

0 0

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji – link do zapisów: https://firmaprzyszlosci.com.pl/rejestracja. Do zobaczenia już 2.10 w CKK Jordanki! 07:50, 19.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone