Zamknij
REKLAMA

Firma z Torunia kupiła działkę za blisko 400 tysięcy złotych. Co tu powstanie?

14:47, 03.09.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Firma z Torunia kupiła działkę za blisko 400 tysięcy złotych. Co tu powstanie?

Firma Rollstick z Torunia kupiła pierwszą działkę dedykowaną dla małych i średnich przedsiębiorstw w Strefie Inwestycyjno-Logistycznej Toruń-Wschód. Spółka działająca w branży wodociągowo-kanalizacyjnej zapłaciła za nieruchomość 383 800 złotych.

Przedsiębiorstwo działające w Toruniu od 1989 roku na kupionej działce w sąsiedztwie ulicy Przelot zamierza zbudować swoje zaplecze logistyczne, magazyn i biurowiec. Teren inwestycyjny o powierzchni 0,34 ha znajduje się w północno – wschodniej część miasta i wchodzi w skład Strefy Inwestycyjno – Logistycznej, która jest doskonale skomunikowana z drogami krajowymi nr 91, 15, 10 i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostrady A1.

Cały teren przeznaczony jest pod usługi, składy i magazyny. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się obiekty usługowo – produkcyjne, tereny wykorzystywane pod duże centra logistyczne. Dojazd poprowadzony jest z istniejących dróg publicznych. W ulicach sąsiadujących znajdują się sieci: kanalizacji sanitarnej i deszczowej, wodociągowa, telekomunikacyjna, elektroenergetyczna i gazowa.

[ALERT]1567515714281[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone