Zamknij
REKLAMA

Ruszyły przygotowania do ważnej inwestycji w Toruniu

10:19, 02.08.2019 | AJ
REKLAMA
Skomentuj
Foto. Nadesłane

Ruszyły przygotowania do ważnej inwestycji w Toruniu

Panattoni Europe, będący częścią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie rozpoczął przygotowania do dużej inwestycji w Toruniu. Inwestorem opiekuje się Centrum Wsparcia Biznesu.

Obecnie dobiegają końca sprawy proceduralne, dlatego też inwestor rozpoczął przygotowania do budowy.

Panattoni Park Toruń II składać się będzie z dwóch budynków magazynowych klasy A o łącznym metrażu 62,5 tys. mkw. Moduły mogą być dowolnie kształtowane, dzięki czemu powierzchnia parku z łatwością może być dostosowana do potrzeb najemców reprezentujących różne branże, w tym sektor produkcyjny.

Nowoczesne centrum dystrybucyjne o powierzchni ponad 62,5 tys. m2 zlokalizowane będzie zaledwie 10 km od centrum miasta, tuż przy węźle drogowym Lubicz, łączącym A1 z DK 10.

REKLAMA
(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

AbcAbc

7 1

Czyli powstaną miejsca pracy. Oferowane przez pośredników na umowy śmieciowe za 2100 brutto. Toruński standard. Oczywiście dla osób z doświadczeniem wykształceniem kwalifikacjami oraz znajomością języków. No chyba że jesteś ukraincem to wystarczy że umiesz podpisać się na umowie. 14:07, 02.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone