Zamknij
REKLAMA

Kolejne firmy z Made in Toruń! My też!

12:57, 05.06.2019 | FD/materiały nadesłane
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

Kolejne firmy z Made in Toruń! My też!

21 firm dołączy do grona laureatów znaku Made in Toruń. Uroczystość wręczenia certyfikatów odbędzie się 13 czerwca 2019r. w Hotelu Nicolaus.

- Będą to firmy reprezentujące różne branże m.in: obróbki metalu, pośrednictwa pracy, obrotu nieruchomościami, edukacji, reklamy, turystycznej, finansowej, hotelowej, kosmetycznej, a nawet celnej – podkreśla Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Wszystkie te przedsięwzięcia biznesowe łączy wysoka jakość oferowanych produktów lub usług.

Będzie to podsumowanie czwartego naboru firm, chcących posługiwać się znakiem Made in Toruń. We wcześniejszych trzech edycjach wyróżniono w sumie 84 przedsiębiorstwa, które podkreślają swój toruński rodowód, wprowadzają systemy jakości i na rynku postrzegane są jako solidni kontrahenci. Na liście firm ze znakiem Made in Toruń są zarówno wielkie przedsiębiorstwa, jak i małe rodzinne podmioty. Zarówno te o ustalonej renomie, jak i te dotąd mało znane, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym mogą stać się wzorem dla innych.

Znak Made in Toruń ma wspierać rozwój toruńskich firm i pokazywać dobre praktyki w biznesie. To prezentacja najlepszych toruńskich produktów i usług, zachęcanie do wprowadzania systemów jakości. To rekomendacja wzmacniająca zaufanie klientów i wiarygodność toruńskich firm w relacjach biznesowych. Znaku nie można kupić, a prawo do posługiwania się nim, można zdobyć wyłącznie poprzez decyzję Kapituły. Aby ubiegać się o przyznanie znaku należy wypełnić ankietę rejestracyjną, która znajduje się na stronie www.madeintorun.pl i przesłać ją do Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Redakcja Dzień Dobry Toruń również otrzymała znak jakości Made in Toruń. Dziękujemy za zaufanie!

 

(FD/materiały nadesłane)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Paweł12Paweł12

2 1

Wy za co? Za bzdurne nagłówki i kłamstwa? Ile Michnik miastu zapłacił? 20:53, 05.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone