Zamknij
REKLAMA

Tak się robi biznes w Toruniu - to jedna z najbardziej uznanych firm na rynku [WIDEO]

10:02, 08.05.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Tak się robi biznes w Toruniu - - to jedna z najbardziej uznanych firm na rynku [WIDEO]

Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje kolejny odcinek cyklu „Tak się robi biznes w Toruniu”. To projekt w którym prezentujemy sylwetki przedsiębiorców z Torunia, którzy odnieśli sukces w swojej branży. Jednym z nich jest Jerzy Holc, prezes firmy Emtor, która jest liderem rynku wózków widłowych w Polsce.

Emtor jest na rynku od 30 lat, od 10 lat współpracuje z firmą NACCO Materials Handling Europe – producentem marki Yale - jednej z najlepszych w branży. Toruński Emtor zatrudnia w tej chwili blisko 300 pracowników. Sukces spółki tworzą specjaliści w dziedzinie handlu, usług serwisowych i outsourcingowych. W spółce córce - firmie SEITO Polska - zatrudnionych jest ponad 1.600 specjalistów. Flota składa się z ponad 100 samochodów firmowych oraz z własnego, specjalistycznego sprzętu do transportu widlaków.

Cykl Tak się robi biznes w Toruniu! to projekt, w którym Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje sylwetki przedsiębiorców z Torunia i ich drogę do sukcesu w biznesie. Właściciele firm opowiadają w jaki sposób budowali swoje przedsiębiorstwa, na jakie problemy napotykali na początku swojej biznesowej drogi, skąd czerpali inspiracje. Biznesmani wyjaśniają jak zacząć, skąd pozyskiwać kapitał i partnerów w swojej branży, jak prowadzić skuteczny marketing i zdobywać klientów. W każdą środę publikujemy inspirujące rozmowy z osobami, które swoją biznesową drogę związały z naszym miastem. Posłuchajcie jak na swój sukces pracował Jerzy Holc.

[WIDEO]1067[/WIDEO]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone