Zamknij
REKLAMA

Toruń: tak się robi biznes na starówce. Te inwestycje to ich specjalność [WIDEO]

13:57, 02.05.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Inwestycje w nieruchomości na toruńskiej starówce to ich specjalność. Inside Park to fachowcy, którzy wiedzą jak robić interesy w tej branży. Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu prezentuje rozmowę z Katarzyną Fijałkowską, która w kolejnym odcinku serii „Tak się robi biznes na starówce!” opowiada m.in. o tym jak wygląda praca menadżera projektów inwestycyjnych i jak współpracuje się z miejskim konserwatorem zabytków w Toruniu. 

Inside Park to  agencja nieruchomości zrzeszająca specjalistów zajmujących się wnętrzami, finansami, nieruchomościami. To zespół ekspertów do spraw kupna i wynajmu lokali, architektury, aranżacji i dekoracji wnętrz. Na toruńskiej starówce, przy Prostej 12-14, doradzają jak bezpiecznie zainwestować i pomnożyć  kapitał.

Tak się robi biznes na starówce! to projekt, w którym prezentowane są sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z Zespołem Staromiejskim.  Właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej Starówce.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na starówce! rozmawiamy z  właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą  biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska starówka.

[ZT]https://youtu.be/Type1ZrEPlo[/ZT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone