Zamknij
REKLAMA

Toruń: miasto wystawia działki na sprzedaż pod budownictwo jednorodzinne

10:23, 30.04.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Toruń: miasto wystawia działki na sprzedaż pod budownictwo jednorodzinne

Miasto wystawia na sprzedaż 5 działek pod budownictwo jednorodzinne na intensywnie rozwijającym się osiedlu Grębocin nad Strugą w Toruniu. Parcele pójdą pod młotek 28 maja 2019 r.

Dziś ten teren jest niezagospodarowany i niezabudowany, ale to perspektywiczna część miasta z dużym potencjałem rozwojowym. Tereny oferowane do sprzedaży mają przeznaczenie do jednorodzinnej zabudowy mieszkaniowej z usługami. Działki znajdują się w północno-wschodniej części Torunia,, Grębocin nad Strugą to duże osiedle zabudowane domami jednorodzinnymi, w mniejszym stopniu także budynkami wielorodzinnymi. W północnej części Grębocina, przy samej granicy administracyjnej miasta, powstały duże osiedla wielorodzinne Toruńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, mieszkania komunalne oraz prywatne wspólnoty mieszkaniowe.

Działki przy ulicach Przelot i Ciekawej mają powierzchnie od 1500m² do ponad 2000m². Ceny wahają się od 335 000 zł do 400 000 zł. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne i punkty usługowo – produkcyjne. W ulicach Przelot i Ciekawej dostępne są wszystkie sieci: gazowa, wodociągowa, kanalizacyjna, elektroenergetyczna i telekomunikacyjna. Dodatkowym atutem jest lokalizacja, chodzi o dobre skomunikowanie z węzłem autostradowym A1. Przez środek osiedla płynie Struga Toruńska, rozdzielająca się przy grobli na Strugę Lubicką i ciąg dalszy Strugi Toruńskiej.

Osoby, które chcą wziąć udział w przetargu na te nieruchomości muszą wpłacić wadium w wysokości 20 000 zł. najpóźniej do 21 maja 2019 roku. Przetarg odbędzie się tydzień później w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta.

[ALERT]1556613611304[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

realistarealista

0 1

ceny z kosmosu 14:55, 30.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone