Zamknij
REKLAMA

To jedna z największych firm pod Toruniem! Prowadzi rekrutację na różne stanowiska

17:01, 24.04.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Trwa realizacja programu "Poznaj naszą firmę" organizowanego przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. W środę (24.04.2019) uczniowie z klasy technik technologii żywności z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO VIII odwiedzili zakład firmy Marwit w Gmina Zławieś Wielka. 

Program „Poznaj naszą firmę”, ma na celu promocję szkolnictwa technicznego i branżowego w Toruniu. Ideą projektu jest nawiązanie współpracy między szkołami, a firmami z regionu.  To także prezentacja możliwości przedsiębiorstwa wśród młodzieży, z pokazaniem jego struktury, zasięgu i ofert pracy. Firmy uczestniczące w projekcie realizują cykl wizyt studyjnych w swoich zakładach, w których uczestniczą uczniowie klas profilowanych zgodnych z branżą danej firmy.

Dodajmy, że Marwit to potentat w branży niepasteryzowanych soków z krótkim terminem spożycia. Firma jest na rynku już 25 lat, aktualnie może się pochwalić 70% udziałem w rynku. Zatrudnia w regionie kilkuset pracowników i cały czas prowadzi rekrutację na różne stanowiska. Uczniowie Zespołu Szkół  Przemysłu Spożywczego poznali oferty pracy i zostali zaproszeni do obycia praktyk i letnich staży w firmie. 

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone