Zamknij
REKLAMA

To jedna z największych firm pod Toruniem! Prowadzi rekrutację na różne stanowiska

17:01, 24.04.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Trwa realizacja programu "Poznaj naszą firmę" organizowanego przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. W środę (24.04.2019) uczniowie z klasy technik technologii żywności z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO VIII odwiedzili zakład firmy Marwit w Gmina Zławieś Wielka. 

Program „Poznaj naszą firmę”, ma na celu promocję szkolnictwa technicznego i branżowego w Toruniu. Ideą projektu jest nawiązanie współpracy między szkołami, a firmami z regionu.  To także prezentacja możliwości przedsiębiorstwa wśród młodzieży, z pokazaniem jego struktury, zasięgu i ofert pracy. Firmy uczestniczące w projekcie realizują cykl wizyt studyjnych w swoich zakładach, w których uczestniczą uczniowie klas profilowanych zgodnych z branżą danej firmy.

Dodajmy, że Marwit to potentat w branży niepasteryzowanych soków z krótkim terminem spożycia. Firma jest na rynku już 25 lat, aktualnie może się pochwalić 70% udziałem w rynku. Zatrudnia w regionie kilkuset pracowników i cały czas prowadzi rekrutację na różne stanowiska. Uczniowie Zespołu Szkół  Przemysłu Spożywczego poznali oferty pracy i zostali zaproszeni do obycia praktyk i letnich staży w firmie. 

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone