Zamknij
REKLAMA

Tak się robi biznes na starówce: byłeś kiedyś w tym hotelu?

16:44, 24.04.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Właściciel hotelu na zdjęciu Fot. Nadesłana

Dlaczego warto pokazywać toruńską starówkę z innej perspektywy? Jak pogodzić cele biznesowe i wymagania konserwatora zabytków? Czym  przyciągać gości do swojego hotelu?  O tym, w kolejnym odcinku cyklu filmowego „Tak się robi biznes na starówce!” rozmawialiśmy z Michałem Durmowiczem, właścicielem Hotelu Nicolaus. W ramach projektu przedstawiane są sylwetki przedsiębiorców prowadzących swoją działalność na terenie Zespołu Staromiejskiego w Toruniu. 

Czterogwiazdkowy hotel Nicolaus funkcjonuje u zbiegu ulic Ducha św. i Kopernika w Toruniu. To niezwykle udane połączenie dawnej i nowoczesnej architektury. Hotelu oferuje 26 pokoi. Każdy jest wyposażony w klimatyzację, łazienkę, bezpłatne WiFi,  telewizor. Na gości czekają  również apartamenty o powierzchni 48 m kw. W hotelu działa także restauracja a’la carte Nicolaus która serwuje dania autorstwa Szefa Kuchni Bartłomieja Witkowskiego, znanego  z programu Top Chef.  Toruński Hotel  Nicolaus to inwestycja Michała Durmowicza, właściciela firmy Hit, która zajmuje się dystrybucją i eksportem owoców i warzyw.

Tak się robi biznes na starówce! to projekt, w którym prezentowane są sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z Zespołem Staromiejskim.  Właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej starówce.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na starówce! rozmawiamy z  właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą  biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska starówka.

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

ZdzichuZdzichu

2 12

Ta mini starówka jest stanowczo przereklamowana.Jak długo można tam pozwiedzać i co tam jest takiego ciekawego? 19:17, 24.04.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

RafalRafal

10 0

Zdzichu, zjedz Snickersa, bo gwiazdorzysz. 21:29, 24.04.2019


dodo

0 1

Zdzichu! twoja wymarzona Starówka to ....kebab! 08:05, 25.04.2019


EdekEdek

0 2

Zainwestowane pieniądze nie do odrobienia Teraz każdy korzysta w bookingu bo jest najtaniej 21:10, 24.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MichaelMichael

2 8

Powinno się zakazać wstępu patologii na starówkę i selekcji osób które mieszkają w obrębie starego miasta. Osoby nie spełniające wymagań powinny zostać wysiedlone na drugą stronę Wisły żeby toruńska starówka odżyła i stała się miejscem kultury dla inteligencji oraz miejscem biznesowym. Powinno się zacząć od wzmożonych kontroli policji oraz częstych interwencji do osób zakłócających porządek w naszym mieście.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich mieszkańców Torunia. Razem zbudujemy przyszłość temu miastu! 01:26, 25.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do majkelado majkela

6 1

A kiedy zaproponujesz przymusową, zbiorową eutanazję dla tych niepożądanych? czy będą to komory gazowe? 08:03, 25.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone