Zamknij
REKLAMA

Toruń: Warsztaty dla studentów Yes4Yeti! Czym są?

14:18, 17.04.2019 | FD/materiały nadesłane
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

Toruń: Warsztaty dla studentów Yes4Yeti! Czym są?

Wczoraj w siedzibie  Cereal Partners Poland rozpoczęły się warsztaty Yes4Yeti. To zaawansowana współpraca regionalnych uczelni z biznesem. Wśród uczestników są również torunianie.

Trudno o lepszą ocenę przydatności programu praktyk studenckich Yes4Yeti niż jego kolejna odsłona. W tegorocznej edycji warsztatów organizowanych przez Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, producenta płatków śniadaniowych Nestlé, bierze udział 80 studentów z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy i Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.

Celem warsztatów jest zaznajomienie studentów z realiami prowadzenia międzynarodowego biznesu i pomoc w odnalezieniu się na rynku pracy.

? Studenci chętnie uczestniczą w tych warsztatach, bo mogą z bliska przyjrzeć się, jak działa międzynarodowa firma i poszczególne jej piony, w tym produkcja – mówi koordynatorka kolejnej edycji programu, Karolina Goljat z działu HR toruńskiego producenta płatków śniadaniowych i zbożowych batoników. – Dla nas, jako pracodawcy z kolei, to bezcenna okazja, by poznać przyszłych kandydatów do pracy lub chętnych do odbycia letnich praktyk studenckich. Dotąd aż 41 osób, które skorzystało z praktyk, zostało etatowymi pracownikami firmy.

Program Yes4Yeti został zainicjowany w 2013 roku. Do tej pory z programu skorzystało 276 studentów. Ponad 80% uczestników ocenia warsztaty jako wartościowy sposób przekazania praktycznych informacji o firmie i jej otoczeniu biznesowym.

 

(FD/materiały nadesłane)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone