Zamknij
REKLAMA

Toruń: ceny tych artykułów będą rosły!

14:10, 17.04.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. deposit photos

Toruń: ceny tych artykułów będą rosły!

Torunianie mogą spodziewać się, że ceny wielu produktów pójdą niebawem w górę. Już dziś obserwujemy dynamiczny wzrost cen paliwa. W niedługim czasie wejdą w życie kolejne podwyżki.

Nie jest to dobra informacja dla torunian. Zacznijmy od benzyny i oleju napędowego. W ciągu kilku miesięcy paliwo zdrożało o kilkadziesiąt groszy na litrze. Benzyna znów jest droższa od oleju napędowego a cena obydwu mieszanek przekracza już 5 złotych. Analitycy prognozują, że aktualne zmiany (polityka socjalna) i światowe rynki mogą sprawić, że litr benzyny będzie kosztował ponad 5,50!

W kolejce do podwyżek jest prąd. Choć miał kosztować tyle samo co w 2018 roku to zawirowania polityczne sprawiły, że na razie cena energii elektrycznej idzie w górę. Coraz droższy będzie najpewniej też alkohol, choć tu zmiany są efektem świadomych i publicznych decyzji rządzących. W 2020 roku akcyza pójdzie w górę najpewniej o 3%. Oznacza to widoczny wzrost cen. 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone