Zamknij
REKLAMA

Toruń: działki w sąsiedztwie Motoareny na sprzedaż. W sumie wycenione je na...

11:07, 17.04.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Toruń: działki w sąsiedztwie Motoareny na sprzedaż. W sumie wycenione je na...

21% , 29%, a nawet 33 % taniej można kupić działki inwestycyjne w zachodnim Toruniu. Atrakcyjnie zlokalizowane tereny zostaną wystawione na sprzedaż 11 czerwca 2019 r. W sumie to ponad 2 hektary gruntów inwestycyjnych zlokalizowanych między Motoareną, a budynkami dawnego Merinotexu.

W rejonie Szosy Bydgoskiej i Pera Jonssona wydzielono 5 działek, na których będzie można prowadzić usługi i produkcję. Na jednej z nich przyszli właściciele będą też mogli budować składy i magazyny. W związku z tym, że działki leżą w bliskim sąsiedztwie lotniska, przyszli inwestorzy będą musieli wziąć pod uwagę ograniczenia związane z wysokością budynków, które będą projektować. Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Torunia udziela szczegółów dotyczących opisywanych terenów.

5 działek wyceniono łącznie na ponad 4 miliony złotych. Mają powierzchnie od 21 do 63 arów. Są to tereny, uzbrojone w podstawowe sieci i urządzenia infrastruktury technicznej. Rury z gazem, wodą i kable energetyczne znajdują się w drogach publicznych przylegających do nieruchomości. Można tam budować obiekty usługowo-produkcyjne i składy magazynowe. Dojazd do działek planowany jest drogą wewnętrzną od strony drogi krajowej nr 80, czyli Szosy Bydgoskiej. Chętni do udziału w przetargu muszą do 5 czerwca 2019 wpłacić wadium na konto Urzędu Miasta w Toruniu.

[ALERT]1555492994152[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

......

3 0

Walić takie działki, później znajdą się ludzie którym będzie za głośno z stadionu, lotniska, torów i kolejne ograniczenia 22:05, 17.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone