Zamknij
REKLAMA

Toruń: miasto wystawia na sprzedaż działki w atrakcyjnej lokalizacji

13:19, 15.04.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Toruń: miasto wystawia na sprzedaż działki w atrakcyjnej lokalizacji

Toruń wystawia na sprzedaż działki położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bielawy. Doskonale skomunikowane z centrum miasta w sąsiedztwie drogi krajowej nr 15.  Nieruchomości w rejonie ulicy Olsztyńskiej pójdą pod młotek 28 maja.  

Ważna informacja dla potencjalnych inwestorów jest taka, że ceny działek zostały obniżone w stosunku do poprzedniego przetargu na te tereny. W ofercie jest 5 działek o łącznej powierzchni  ponad 4 hektarów.  Nieruchomości oferowane do sprzedaży mają odpowiednio: 0,67ha, 0,71ha, 0,84ha, 0,87ha, 0,94ha powierzchni.  Ceny wahają się od 1 100 000 zł, do 2 000 000 zł.

Nieruchomości położone są we wschodniej części miasta, między drogą krajową nr 15, prowadzącą w kierunku Olsztyna, a ulicą Olimpijską. Grunty przeznaczone do sprzedaży są niezabudowane i niezagospodarowane. W ulicy Olsztyńskiej są dostępne wszystkie sieci: elektroenergetyczna, wodociągowa, gazowa i kanalizacyjna.  Kompleks nieruchomości położony jest na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Podstawowe przeznaczenie nieruchomości to usługi, ale dopuszczalne są też obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej oraz magazyny*.   

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się duży kompleks handlowy „Bielawy”. Planowana jest budowa wjazdu na ten teren, poprzez rozbudowę istniejącego skrzyżowania na ulicy Olsztyńskiej na wysokości zjazdu do hipermarketu, który będzie łączył ulicę Olsztyńską z ulicą Platanową. 

Przetarg na sprzedaż tych nieruchomości zaplanowano  28  maja 2019 roku w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta. Więcej informacji dotyczących przeznaczenia terenu udziela Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu (056 611 89 30).

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

buhahahahabuhahahaha

4 1

doskonale skomunikowane???? kto jeździ na Olsztyn to wie, ile się stoi w korku 07:47, 16.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone