Zamknij
REKLAMA

Kolejna, bardzo duża inwestycja Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych

11:47, 15.04.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Kolejna, bardzo duża inwestycja Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych

Grupa TZMO konsekwentnie inwestuje i rozwija się na rynkach globalnych. Najnowsza inwestycja Grupy TZMO to siedziba i centrum logistyczne na Słowacji w miejscowości Senec k. Bratysławy. Wartość inwestycji wyniosła 3,5 mln euro.

Kompleks o powierzchni 8500 metrów kwadratowych, o pojemności 2100 miejsc paletowych, został uroczyście otwarty w piątek 12 kwietnia. W uroczystości wziął udział Jego Ekscelencja Krzysztof Strzałka - Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny w Republice Słowackiej. Inwestycja została zrealizowana w błyskawicznym tempie. Wmurowanie kamienia węgielnego odbyło się niecały rok temu, bo 18 maja 2018 roku.

Nowe centrum logistyczne zlokalizowane zaledwie 80 km od Wiednia, pozwoli rozszerzyć łańcuch dostaw z TZMO Slovakia także na Austrię, gdzie działa spółka handlowa TZMO Austria. Dzięki temu produkty TZMO: bella, happy, seni, matopat jeszcze szybciej i sprawniej będą docierać do klientów ostatecznych.

Nowa siedziba TZMO Slovakia będzie także pełnić funkcję centrum szkoleniowo-marketingowego zarówno dla pracowników na miejscu, jak również dla pracowników sąsiedniej spółki TZMO Austria.

- Obszar administracyjny kompleksu o powierzchni 800 metrów kwadratowych zapewni miejsce do pracy nie tylko 25 pracownikom TZMO Slovakia, ale także centrum szkoleniowemu dla TZMO Austria - mówi Dariusz Stefański, Prezes Zarządu TZMO Slovakia

Grupa TZMO jest obecna na ponad 80 rynkach na całym świecie. Zatrudnia już ponad 8000 pracowników. TZMO działa na Słowacji od 17 lat.  W latach 2002–2018 pod nazwą Bella Sk sro, a obecnie pod nazwą TZMO Slovakia.

Zaledwie miesiąc temu Grupa TZMO uruchomiła inną inwestycję na Zachodzie, tj. nowoczesne centrum logistyczne niemieckiej spółki Grupy TZMO - TZMO Deutschland GmbH w Biesenthal k. Berlina.

[ALERT]1555322542341[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone