Zamknij
REKLAMA

Tak się robi biznes na starówce. Poznaj właściciela kultowego studia fotograficznego [WIDEO]

14:44, 09.04.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadeśłana

Tak się robi biznes na starówce. Poznaj właściciela kultowego studia fotograficznego [WIDEO]

Centrum Wsparcia Biznesu realizuje 2 edycję cyklu filmowego „Tak się robi biznes na Starówce!”.  W ramach projektu przedstawiane są sylwetki przedsiębiorców prowadzących swoją działalność na terenie Zespołu Staromiejskiego w Toruniu. W trzecim  odcinku nowego cyklu przedstawiamy rozmowę ze Stanisławem Stokłosą, właścicielem kultowego studia fotograficznego z ulicy Kopernika.  

To rodzinna firma z  tradycjami. Zakład istnieje na toruńskiej starówce od 37 lat. Można tam wykonać zdjęcia do każdego dokumentu, wydrukować zdjęcia, a także m.in. zorganizować zabawną sesję fotograficzną i stworzyć piękne, spontaniczne i kreatywne ujęcia.  Mottem firmy jest „Fotografia z Pasją”. 

Tak się robi biznes na Starówce! to projekt, w którym prezentowane są sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z Zespołem Staromiejskim.  Właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej Starówce.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na Starówce! rozmawiamy z  właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą  biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska Starówka.

[ALERT]1554814779211[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

ChaberekChaberek

1 1

Ten fantastyczny człowiek zna się na fotografii. Dla mnie tylko on potrafi nie oszpecić człowieka na zdjęciu. Kiedyś mój tata śmigał z dzieciakami po fotografie do dokumentów, a teraz robię to ja. W końcu trzeba jakoś wyglądać na dokumencie. 09:02, 10.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone