Zamknij
REKLAMA

Nowe oblicze Biedronek w Toruniu. Dwa otwarcia po remoncie na raz!

10:07, 09.04.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Nowe oblicze Biedronek w Toruniu. Dwa otwarcia po remoncie na raz!

W poniedziałek, 8 kwietnia 2019 r., ruszyły dwa nowo wyremontowane sklepy sieci Biedronka w Toruniu. Placówka przy ul. Poznańskiej 17-19 to już 3. sklep Biedronka wyremontowany w dzielnicy Podgórz w ciągu niecałego roku. Drugi obiekt znajduje się przy Szosie Chełmińskiej 212 w dzielnicy Wrzosy. Oba zostały zaprojektowane w nowym koncepcie 2.0, kuszą też klientów specjalnymi ofertami na otwarcie – promocje na wybrane produkty sięgają nawet 66 procent, a znakomitą książkę kucharską można w nich kupić jedynie za 1 grosz.

Koncept 2.0 to innowacyjny sposób projektowania sklepów, który wprowadziła sieć Biedronka. Oznacza zastosowanie zaawansowanych, ekologicznych rozwiązań, na przykład: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak naturalne CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan. Właśnie w takim formacie ruszyły na nowo dwa sklepy w Toruniu.

Sklep przy ul. Poznańskiej 17-19 ma salę sprzedaży o powierzchni 750 metrów kwadratowych, natomiast w placówce przy Szosie Chełmińskiej liczy ona 650 metrów kwadratowych. W obu placówkach do dyspozycji klientów jest 40 miejsc parkingowych oraz 5 kas. 

– Remont sklepów i wprowadzenie w nich konceptu 2.0 oznacza zupełnie nowe doświadczenie zakupowe dla naszych toruńskich klientów. Teraz mają dostęp do szerszego asortymentu sieci niż dotychczas i mogą korzystać z wprowadzonych udogodnień, jak wydzielone strefy promocyjne i powiększone działy produktów świeżych; oczywiście zawsze w niskich cenach  – mówi Marcin Kajser, starszy menedżer sprzedaży odpowiedzialny za toruńskie Biedronki. 
 
Na klientów zmodernizowanych sklepów w Toruniu czekają specjalne oferty: od dzisiaj (8 kwietnia br.) do 14 kwietnia lub wyczerpania zapasów mogą kupić wybrane produkty nawet 66 procent taniej, a po zrobieniu zakupów za co najmniej 99 zł książkę kucharską „Kuchnia polska” można będzie kupić za… 1 gr. W dniu otwarcia obie placówki zapraszają na degustacje pieczywa, ciast i świeżych soków.

Godziny otwarcia sklepu przy ul. Poznańskiej i Szosie Chełmińskiej to 6:30 do 21:00 od poniedziałku do czwartku, a w piątki i soboty 6:30 do 22:00, w każdą niedziele handlową od godz. 8:00 do 21:00. 

[ALERT]1554798189493[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

KamykKamyk

3 0

Weźcie się za biedronkę na Mickiewicza tam jest dopiero porażka , choć mieszkam nie daleko omijam bardzo szerokim łukiem 10:41, 09.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone