Zamknij
REKLAMA

Toruń wyróżniony przez analityków Financial Times

17:31, 15.03.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

Toruń wyróżniony przez analityków Financial Times 

Przedstawiciele Torunia odebrali nagrodę w rankingu fDi Polish Cities of the Future 2019/20 podczas jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży nieruchomości na świecie.  Z Targów Nieruchomości i Inwestycji MIPIM 2019 w Cannes przywozimy wyróżnienie w kategorii Top 5 Mid-Sizes Cities – Best for Human Capital and Lifestyle. 

Nagrody przyznaje magazyn fDi, należący do grupy Financial Times, który przeanalizował potencjał polskich miast.  Wzięto pod uwagę wskaźniki świadczące o dobrym klimacie dla biznesu, zasobach kapitału ludzkiego, potencjale gospodarczym, efektywności kosztowej miasta i stylu życia jego mieszkańców. Toruń zajął piąte miejsce w kategorii średnich polskich miast pod względem kapitału ludzkiego i stylu życia.  W tej kategorii analitycy Financial Times brali pod uwagę turystyczną atrakcyjność miasta, poziom dostępu do opieki zdrowotnej, liczbę wyższych uczelni i  międzynarodowych studentów, a także długość życia mieszkańców i poziom bezpieczeństwa.

W targach w Cannes bierze udział ok. 26 tysięcy uczestników ze 100 krajów świata. Temat przewodni tegorocznej edycji to „Engaging the Future”. Podczas wydarzenia odbywają się setki spotkań dotyczących rynku nieruchomości, w których udział biorą  inwestorzy, deweloperzy, samorządowcy, architekci, hotele i firmy z sektora logistyki. Toruń jest na Targach MIPIM reprezentowany przez pracownika Centrum Wsparcia Biznesu, który dzięki obecności w Cannes śledzi najnowsze trendy w sektorze nieruchomości i prezentuje ofertę terenów inwestycyjnych naszego miasta podczas spotkań z potencjalnymi inwestorami.

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone