Zamknij
REKLAMA

Popularny komunikator wraca również w Toruniu! Korzystacie?

15:00, 04.03.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. deposit photos

Popularny komunikator wraca również w Toruniu! Korzystacie?

Wyjątkowo ciekawe informacje również dla toruńskich internautów. Do łask ma wrócić bardzo popularny niegdyś komunikator czyli Gadu-Gadu. Jeszcze kilkanaście lat temu program był dla Polaków najważniejszym sposobem komunikacji w Internecie.

Teraz legendarny komunikator ma wrócić do łask. Zapowiada to właściciel marki. Program ma otrzymać nowy layout i innowacyjne funkcje. Firma england.pl zapowiada ogromną kampanię promocyjną i walkę o rynek z Facebookiem. Czy Waszym zdaniem Gadu-Gadu ma szansę wrócić na pierwsze miejsce w klasyfikacji najważniejszych polskich komunikatorów?

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone