Zamknij
REKLAMA

Centrum Targowe „PARK” zaprasza na targi budownictwa i mieszkaniowe

06:00, 04.03.2019 | Artykuł sponsorowany
Fot. Nadesłana

W dniach 9 i 10 marca 2019 roku, w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3 odbędą się XIV Targi  Budownictwa i Targi  Mieszkaniowe „OD DZIAŁKI PO DOM” oraz XII Kujawsko-Pomorskie  Targi  Inwestycyjne „INVEST-TOR”.  

Będzie to najlepsza okazja do zapoznania się z aktualną ofertą pracowni projektowych i firm wykonawczych, deweloperów, agencji obrotu nieruchomościami, banków i instytucji ubezpieczeniowych i finansowych,  planów inwestycyjnych miast, gmin i regionów,  a także aktualnych trendów wyposażenia i wykończenia wnętrz, oferty materiałów budowlanych,  instalacji sanitarnych, wentylacyjnych , grzewczych i wielu innych. 

W sobotę w godzinach od 10:00 do 17:00, w niedzielę od 10:00 do 16:00. Wstęp wolny.  Zaprasza spółka URBITOR.

Więcej TUTAJ.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone