Zamknij
REKLAMA

Remont mieszkania na kredyt? Poznaj najlepsze oferty

13:16, 04.01.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Chociaż remont mieszkania zwykle jest z góry zaplanowany, wiele osób nie decyduje się przeznaczać na niego zgromadzonych oszczędności. Dlatego dużą popularnością cieszą się kredyty gotówkowe. I Ty masz plan przeprowadzić metamorfozę mieszkania? Sprawdź, gdzie warto ubiegać się o wsparcie finansowe.

Polacy nie stronią od kredytów konsumpcyjnych, które mogą przeznaczyć na różne cele. Obok wydatków świątecznych, zakupu domowego sprzętu czy finansowania zakupu aut używanych, pieniądze pomagają przeprowadzić modernizację lokalu mieszkalnego. Jeżeli interesuje Cię tego rodzaju wsparcie, kredytu na remont mieszkania wyszukasz na finanse.rankomat.pl. Warto poświęcić chwilę na analizę ofert, aby wybrać rozwiązanie dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań.

Tani kredyt na remont – gdzie złożyć wniosek?

Oferty kredytów gotówkowych są do siebie bardzo zbliżone. Różnią się jednak kilkoma detalami, które decydują o przewadze jednego rozwiązania nad drugim. Aby więc wybrać korzystną dla siebie propozycję, należy przeanalizować poszczególne opcje. Nie musisz jednak robić tego samodzielnie – tani kredyt gotówkowy znajdziesz na finanse.rankomat.pl.

Trudno jednoznacznie wskazać, który bank proponuje najlepszą ofertę – zależy to od wielu czynników. Istotną rolę odgrywa m.in. kwota zaciąganego zobowiązania oraz okres spłaty.

Poniżej przedstawiamy kalkulację ofert kredytowych przy następujących założeniach:

kwota kredytu: 15 000 zł

okres kredytowania: 60 miesięcy

dostępność kredytu: internet, telefon, oddział banku.

Chcąc zaciągnąć kredyt na remont mieszkania, warto wziąć pod uwag takie produkty jak:

Pożyczka gotówkowa – promocja zimowa (Millennium Bank) – miesięczna rata: 300 zł, prowizja: 0%, RRSO: 7,68%, całkowita kwota: 18 000 zł

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy (Santander Consumer Bank) – miesięczna rata: 303,25 zł, prowizja: 9,80%, RRSO: 8,17%, całkowita kwota: 18 195 zł

Nest Gotówka (Nest Bank) – miesięczna rata: 303,76 zł, prowizja: 5%, RRSO: 8,24%, całkowita kwota: 18 225,60 zł

Kredyt Pocztowy (Bank Pocztowy) – miesięczna rata: 311,30 zł, prowizja: 0%, RRSO: 9,37%, całkowita kwota: 18 678 zł.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Decydując się na kredyt gotówkowy na remont mieszkania, weź pod uwagę nie tylko kwestie związane z finansami. Istotną rolę może odgrywać m.in. szybkość ścieżki kredytowej – to ważne, jeśli zależy Ci na szybkim uzyskaniu wsparcia finansowego.

Pamiętaj, aby dokładnie przeanalizować obecną sytuację materialną i odnieść ją do przyszłości. Dzięki temu zmniejszysz ryzyko, że – w razie problemów finansowych – nie będziesz w stanie uregulować miesięcznych rat.

 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone