Zamknij
REKLAMA

Czegoś takiego nie było dawno - popyt na mieszkania rośnie

13:26, 29.11.2018 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Open Finance i Home Broker opublikowały raport, w którym analizują ceny mieszkań i popyt na nieruchomości. Okazuje się, że mimo rosnących cen torunianie chętnie kupują kolejne "cztery kąty".

Spory jest wzrost cen w stosunku do ubiegłego roku. Raport podaje, że cena za metr mieszkania w Toruniu wzrosła o około 25-30% w stosunku do ubiegłego roku. To ogromny skok, ale nie zraża on potencjalnych kupujących. Ci dalej inwestują w kolejne nieruchomości. Na wysokie ceny przekłada się właśnie spory popyt. Chętni do zakupu mają problem ze znalezieniem taniego i odpowiedniego lokum. Sprzedający muszą jednak uważać, bo rynek zapowiada koniec wielkiego boomu, a wzrost cen mieszkań ma być znaczny - tym razem nie podyktowany przez popyt potencjalnych klientów. 

Ci też powinni szukać mieszkania jeszcze w tym roku, gdyż specjaliści przewidują spory skok wartości nieruchomości już od stycznia 2019 roku. 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

hmmhmm

5 1

Zapomnieliście dodać.. artykuł sponsorowany :) 21:59, 29.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JankaJanka

3 3

Co za głupoty! Popyt wzrastał, ale wzrosły ceny i popyt spada. Nie kupujcie. Poczekajcie. 09:46, 02.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone