Zamknij
REKLAMA

Nowe sklepy otwierają się w Toruniu! Trwa rekrutacja pracowników

20:18, 02.11.2018 | AŚ
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Zdjęcie ilustracyjne/Depositphotos

Jak bardzo lubimy zakupy? Szperanie pomiędzy regałami, wyszukiwanie okazji i najnowszych hitów „prawie darmo”. Jak się okazuje – trzy duże galerie w Toruniu to mało. 

Mieszkańcy lewobrzeżnej części Torunia w końcu nie będą musieli wyprawiać się za most po zakupy. To właśnie z myślą o nich powstał Pasaż handlowy Łódzka 118. Nowy punkt handlowy mieści się dokładnie przy ulicy Łódzkiej, na Stawkach. Pierwsze sklepy już rozpoczęły działalność i zapraszają w swoje progi klientów. Swoimi promocjami zachęca drogeria Rossmann, w świeże mięso i wędliny możemy zaopatrzyć się w delikatesach mięsnych Gzella. 

Swoje miejsce w Pasażu Łódzka 118 znajdą też fani sklepu Pepco. Jest to międzynarodowa sieć sklepów oferujących odzież damską, męską i dziecięcą oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku – wszystko dla domu – zawsze w atrakcyjnych cenach – czytamy na stronie sklepu. 

Reasumując, każdy znajdzie coś dla siebie, bo do pasażu będziemy mogli wybrać się nie tylko na zakupy, ale i na obiad.  Nowy pasaż handlowy - poza sieciami sklepów i deweloperami - przyciąga kolejnych inwestorów. Tym razem na otwarcie swojego punktu zdecydowała się inowrocławska piekarnia Piekuś. 

W pawilonie przy ul. Łódzkiej uruchomi Przystanek Piekuś (pierwszy postał na toruńskim JARze, przy ul. Watzenrodego). Przystanek Piekuś to połączenie znanej już na rynku toruńskim piekarni i cukierni Piekarnia Piekuś z zupełnie nowym konceptem bistro.

Termin otwarcia najnowszego Pasażu Łódzka 118 nie jest jeszcze znany - aktualnie trwa rekrutacja pracowników. 

(AŚ)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

byłem tambyłem tam

2 0

po 1 - Inwestorem / właścicielem jest firma FKM, czyli właściciel sieci sklepów Torimpex.
po 2 - Piszecie że Rossmann i Gzella jest już otwarte, a termin otwarcia Pasażu nie jest znany? Bzdura, Pasaż jako cały kompleks jest już otwarty! Tutaj jest 5 najemców i każdy otwiera lokal w dogodnym dla siebie terminie, np. Pepco otwiera się 9.11.2018r.
po 3 - W Piekusiu trwają prace wykończeniowe i nie wiadomo czy w tym roku będzie otwarcie.
po 4 - Jest tam jeszcze jeden mały lokal, w którym będzie kwiaciarnia z punktem pocztowym. 11:50, 03.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PhoenixPhoenix

0 0

Ja bym nie przesadzał z tym, że mieszkańcy lewobrzeża nie będą już musieli przeprawiać się na prawą stronę Wisły by zrobić zakupy. Gzella jest bardzo drogim sklepem, a i Rossmann do najtańszych nie należy. Na lewobrzeżu brakuje hipermarketu, w którym mieszkańcy mogliby zrobić kompleksowe zakupy w niskich cenach. 11:30, 07.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone