Zamknij
REKLAMA

Wybierasz się w piątek lub sobotę do Copernicusa? W galerii... !

12:03, 13.09.2018 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

„Masza i Niedźwiedź” to niezwykle popularny, rosyjski serial animowany dla dzieci. Przygody roześmianej dziewczynki i jej opiekuna śledzą młodzi widzowie również w Polsce. W najbliższy piątek i sobotę, 14-15 września, bohaterowie bajki odwiedzą Atrium Copernicus. Na najmłodszych gości centrum czeka magiczny świat Maszy i Niedźwiedzia, a w nim nie zabraknie gier i zabaw.

Masza to kreatywna, pełna energii i bardzo samodzielna dziewczynka. Wraz ze swoim towarzyszem, cyrkowym misiem o imieniu Niedźwiedź, przeżywa niesamowite przygody. Serial emitowany jest w Rosji od 2009 roku, a w Polsce od 2014. Szybko podbił serca widzów – na całym świecie przygody bohaterów bajki śledzą dzieci z niemal 100 krajów, a na Facebooku jego oficjalny profil lubi obecnie ponad 5 mln osób.

Toruńskie centrum handlowe przygotowało dla najmłodszych gości bajkowe spotkanie, nawiązujące do animacji „Maszy i Niedźwiedzia”. Główną atrakcją będzie zabawa na pełnym przygód Podwórku – to tam zaplanowano gry, zabawy i animacje dla dzieci. Uczestnicy wezmą udział w nauce tańca i piosenek, wyhodują własne ogrody i nauczą się cyrkowych sztuczek od doświadczonego Tygrysa. Dzieci będą też mogły przetestować swój refleks i spostrzegawczość, łapiąc motylki. Na najlepszych czekają upominki związane z Maszą i Niedźwiedziem. Najmłodsi będą mogli spróbować również herbatki z samowara w „niedźwiedzim stylu” i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ulubionymi bohaterami.

- Dzieci kochają animacje, zwłaszcza te z niesfornymi bohaterami. Bajki pomagają im zrozumieć świat, radzić sobie z emocjami i budować relacje z innymi. Są ważnym elementem rozwoju najmłodszych, ich edukacji oraz zabawy. Serial „Masza i Niedźwiedź” cieszy się ogromną popularnością w Polsce i na świecie, dlatego zaplanowaliśmy różnorodne atrakcje z nim związane. Dzieci znajdą się w magicznym świecie bajkowych bohaterów, wezmą udział we wspólnej przygodzie, a nawet zdobędą niecodzienne umiejętności – mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

Wydarzenie „Masza i Niedźwiedź” odbędzie się w dniach 14-15 września w godzinach od 12:00 do 18:00.

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone