Zamknij
REKLAMA

W sobotę ponowne otwarcie tego sklepu! 35% rabaty na dzień dobry

13:16, 26.07.2018 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

W sobotę, 28 lipca nastąpi ponowne otwarcie sklepu ALDI przy ulicy Asnyka 2. Sklep zlokalizowany w dzielnicy Zieleniec zamyka cykl przebudów marketów ALDI. Pierwszy sklep ALDI w Toruniu, zlokalizowany na Koniuchach, został przebudowany w lutym br. Marka ALDI jest znana mieszkańcom już od ponad dziewięciu lat.  

W trakcie otwarcia na klientów czeka wiele atrakcji. Będą mogli skorzystać z promocji cenowych sięgających niemal 35%, wziąć udział w degustacji kawy, herbaty, słodyczy i pieczywa z dodatkami, a także otrzymają upominki firmowe. Dla dzieci uruchomiona zostanie specjalna strefa z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo, która będzie czynna w godzinach 11-19.

- Oba sklepy ALDI w Toruniu są już ustandaryzowane według nowej koncepcji wizualnej. Klienci cenią nasze sklepy za świeżość owoców i warzyw, pieczywo wypiekane na miejscu, a także bogatą ofertę przemysłową, wśród której każdy znajdzie coś dla siebie. Teraz obok stale rozszerzanego asortymentu w dobrej cenie, będziemy wyróżniać się jasnymi, przestronnymi i przyjaznymi wnętrzami, co wpływa na wzrost komfortu zakupów - komentuje Przemysław Sadowski, kierownik sklepu.

Celem przeprowadzonych zmian było odświeżenie wnętrz i przejrzyste zaprezentowanie asortymentu. Przestrzeń została wzbogacona o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów. W ramach działań na zewnątrz sklepów, zrewitalizowano tereny zielone, odświeżono miejsce dla osób niepełnosprawnych oraz utworzono 2 miejsca parkingowe dla rodzin z dziećmi.

Sklepy ALDI otwarte są w godzinach 08.00-21.00 od poniedziałku do soboty oraz 09.00-18.00 w niedziele handlowe. Łączna powierzchnia sklepu przy ul. Asnyka 2 wynosi około 1100 m2.

Pomimo dynamicznych zmian, które dotyczą sieci dyskontów ALDI, wartości którymi kieruje się spółka, pozostają niezmienne od lat. Na pierwszym miejscu stawiane są jakość, produkt i cena. W najbliższych latach w planach spółki jest stałe poszerzanie asortymentu oraz nieustanna praca nad zapewnianiem klientom pozytywnych doświadczeń zakupowych. 

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone