Zamknij
REKLAMA

Robisz tu zakupy? Zobacz jak w ostatnich tygodniach zmieniło się to miejsce

12:37, 24.07.2018 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Materiały prasowe

Trwa modernizacja wnętrza Centrum Handlowego Bielawy. Centrum, należące do spółki Newbridge oraz zarządzane przez Apsys Polska, w połowie lipca zakończyło kolejny etap modernizacji i zaprezentowało się mieszkańcom Torunia i okolic w nowej, nowoczesnej odsłonie. Do końca roku zaplanowane są kolejne inwestycje, które znacznie uatrakcyjnią wnętrze CH Bielawy.

Zmiany w aranżacji CH Bielawy są prowadzone etapami, tak aby nie zakłócać funkcjonowania obiektu. Pierwszy etap prac rozpoczął się w styczniu 2018 roku i obejmował wymianę posadzki oraz małej architektury (ławki, kosze na śmieci, donice) na pasażu handlowym. Została również stworzona strefa wypoczynku wraz ze stacjami ładującymi w pobliżu sklepu CCC, gdzie klienci mogą się zrelaksować w komfortowych warunkach oraz naładować swoje smartfony.

Fot. Materiały prasowe

Wykonano także częściową przebudowę hipermarketu Carrefour – pojawiło się drugie wejście do hipermarketu oraz strefa gastronomiczna „SMACZNIE” z mini obszarem restauracyjnym. Oferta nowego punktu obejmuje smaczne i świeże przekąski na każdą porę dnia – kanapki, tortille, ciastka, pączki, czy babeczki, a także szeroki wybór kaw i świeżo wyciskanych soków.

Obecnie trwają dalsze prace modernizacyjne na terenie hipermarketu Carrefour. Zmiany mają na celu dostosowanie funkcjonalne i wizualne hipermarketu do nowego konceptu Carrefour. Hipermarket w nowej odsłonie będzie miejscem, w którym kluczową rolę będą odgrywać jakość i komfort zakupów. Zakończenie prac jest planowane na 15 sierpnia br.

Fot. Materiały prasowe

Kolejnym etapem modernizacji będzie stworzenie nowej strefy restauracyjnej CH Bielawy. Nowy foodcourt zajmie powierzchnię ok. 90 m2 i zostanie zaaranżowany zgodnie z najnowszymi standardami wyposażenia tego typu powierzchni. Zastosowane materiały i kolory zapewnią wrażenie nowoczesności, a funkcjonalność nowej strefy gastronomicznej zagwarantują wygodne meble. Na terenie foodcourt pojawią się również udogodnienia dla rodzin z dziećmi (podgrzewacz do butelek, kuchenka mikrofalowa, krzesełka dla najmłodszych) oraz strefa zabaw dla najmłodszych. Klienci Centrum będą mogli próbować oferty restauracyjnej CH Bielawy, odpocząć podczas zakupów czy spotkać ze znajomymi w przyjaznym i komfortowym miejscu o wyróżniającym się designie.

- Modernizacja wnętrza CH Bielawy ma na celu ocieplenie wizerunku centrum oraz nadanie mu bardziej nowoczesnego charakteru. To odpowiedź na potrzeby naszych klientów oraz trendy wskazujące, że nowoczesne wnętrze oraz dobrze zorganizowany foodcourt zwiększają atrakcyjność centrum handlowego. Podążamy za standardami rynkowymi oraz oczekiwaniami Klientów i liczymy, że spełnimy je w pełni, a Centrum Handlowe Bielawy w nowej odsłonie przypadnie do gustu wszystkim ceniącym komfort zakupów w przyjaznym otoczeniu” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Projekty modernizacji wnętrza Centrum Handlowego Bielawy przygotowały biura projektowe Tremend Studio Dekor oraz Marro. Koszt inwestycji to ok. 2 mln złotych.

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

OKOK

4 0

Na pewno wygląda lepiej niż wcześniej. Będzie przyjemniej zakupy robić. Ze strony miasta przydałoby się kilka wariantów linii nr 44 z prawobrzeża i 35 z Lubicza przez pętlę przy centrum, by umożliwić ludziom bez samochodu wygodny dojazd do centrum bez konieczności przesiadki. 14:40, 24.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PhoenixPhoenix

3 0

Z lewobrzeża do CH Bielawy komunikacją miejską, to wielogodzinna wyprawa wymagająca zabrania suchego prowiantu na drogę. Jeszcze od strony Podgórza, to można 44 jechać, ale z Czerniewic, to już niczym nie można się dostać. No, ok. Raz na dwie godziny jest skomunikowanie 19 z 44, ale jak ten ucieknie, to stoi się 40 minut i czeka. Powrót to jeszcze gorsza sprawa, bo ciężko zaplanować kiedy się zakupy skończy, więc można 22 podjechać do Daszyńskiego i... liczyć, że 19 nie ucieknie, bo inaczej godzina czekania na następny. 15:49, 24.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone