Zamknij
REKLAMA

Jego tatuaże podbijają świat! Teraz pracuje w Toruniu. Koniecznie odwiedź jego studio!

00:00, 11.06.2018 | artykuł sponsorowany
Fot. Phoenix Rising Tattoo

Światowej klasy tatuator, do niedawna właściciel studia tatuażu w Bristolu, stworzył w Domu Towarowym PDT na Rynku Staromiejskim klimatyczne, wyjątkowe miejsce, w którym wykonywane są nie tylko tatuaże. Phoenix Rising Tattoo oferuje również profesjonale usługi z zakresu piercingu, makijażu permanentnego, zabiegów laserowych, a także pigmentację medyczną.

Phoenix Rising Tattoo mieści się na IV piętrze Domu Towarowego PDT, skąd rozciąga się przepiękny widok na toruńską starówkę. Założycielem studia jest znany na całym świecie Max Pniewski, pochodzący z Włocławka tatuator z bardzo dużym doświadczeniem, który wciąż się rozwija, realizując swoją pasję. Do niedawna artysta był właścicielem Southmead Tattoo Studio w Bristolu. Intensywność z jaką odwiedzał kolejne konwenty sprawiła, że znany jest jako jeden z najczęściej podróżujących twórców w Wielkiej Brytanii. Po latach życia za granicą, podczas których maksymalnie rozwinął swoje umiejętności w tatuowaniu, malarstwie oraz sztuce cyfrowej, postanowił wrócić do kraju i otworzyć nowe studio w Toruniu.

Max Pniewski doskonale odnajduje się w każdym stylu tatuowania, jednak jego specjalizacją są prace realistyczne, w których najpełniej wyraża swoją miłość do sztuki. Jego kolorowe portrety przykuwają uwagę, a prace, które doskonale odzwierciedlają emocje widoczne na ludzkich twarzach, budzą zachwyt nie tylko u miłośników tatuażu.

Artysta jest twórcą "LEGOLISMU", w którym łączy świat klocków LEGO z realizmem. Ta forma pozwala mu na tworzenie dowolnych historii przy pomocy perfekcyjnie opanowanej techniki. Właściciel toruńskiego studia Phoenix Rising Tattoo tworzy także obrazy. Malowanie pomaga mu rozwijać się artystycznie, a także poszerza jego horyzonty.

Max każdego roku bierze udział w licznych konwencjach tatuażu w różnych zakątkach świata, w tym również w Polsce. Jego prace są wykonane na najwyższym światowym poziomie, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Obecnie artysta ma na swoim koncie blisko 40 nagród w różnych kategoriach. Spoglądając na zapał artysty i jego ciągłą potrzebę rozwoju, można mieć pewność, że ta liczba będzie się powiększać.

Z toruńskim studiem na co dzień współpracują również inni tatuatorzy: Dawid Falkowski, Martyna Pichalska, Maciej Nedyński oraz Adrianna Marta Grzelak - jedna z grona 125 artystów, którzy wzięli udział w produkcji filmu „Twój Vincent” nominowanego do Oscara w kategorii najlepszy długometrażowy film animowany. Phoenix Rising Tattoo organizuje również guest spoty, podczas których studio odwiedzają najlepsi tatuatorzy zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Lista gości jest na bieżąco uzupełniania i zmieniana na Facebooku. Tam również zapowiadane są kolejne wydarzenia z udziałem gości.

W Phoenix Rising Tattoo oprócz tatuażu wykonywane są również profesjonale usługi z zakresu: piercingu, makijażu permanentnego, zabiegów laserowych oraz pigmentacji medycznej. Piercerką i specjalistką od makijażu permanentnego oraz mikropigmentacji medycznej jest Ewa Krakowska, która zapewnia profesjonalizm oraz empatyczne, pełne życzliwości podejście do każdego klienta.

Cały zespół toruńskiego studia nieustannie rozwija swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje zawodowe. Cyklicznie bierze również udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych i organizuje konkursy na Facebooku.

Niedawno w studiu gościła tat2.TV. Podczas krótkiego nagrania Max podzielił się tajnikami swojej pracy i zdradził, co jest dla niego ważne...

Phoenix Rising Tattoo

Rynek Staromiejski 36-38, IV piętro Domu Towarowego PDT

Tel. 517 358 522

e-mail: [email protected]

Facebook: @phoenixrisingtattootorun

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone