Zamknij
REKLAMA

Tak z Torunia dojedziesz do największego centrum wyprzedażowego w regionie!

16:59, 10.05.2018 | Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Ostatnia sobota maja przyniesie Bydgoszczy spektakularne wydarzenie handlowe. Przy ul. Fordońskiej ruszy Smart Outlet Center. Będzie to jedyny taki obiekt nie tylko w Bydgoszczy, ale także w całym regionie! Tylko tu klienci zrobią zakupy najbardziej znanych i popularnych marek na świecie co najmniej o 30 proc. taniej niż w innych sklepach! A podczas promocji, których w nowym centrum nie zabraknie, obniżki sięgną nawet 90 proc.!

W ofercie Smart Outlet Center będzie przede wszystkim bogata propozycja markowej mody, urody, akcesoria do wyposażenia domu i atrakcyjna propozycja dla amatorów sportu. Pierwsze w województwie kujawsko-pomorskim wielkie centrum wyprzedażowe, zaprasza 26 maja już od godziny 10.00 do 21.00 natomiast, w niedzielę, handlowcy będą czekać na klientów do 10.00 do 20.00.

Podczas weekendu otwarcia dla dzieci i młodzieży przygotowano liczne atrakcyjne zabawy oraz konkursy z nagrodami. Ich rodzice i opiekunowie mogą liczyć na promocyjne bony zakupowe. Na wszystkich czeka bogaty, markowy asortymentw bezkonkurencyjnych cenach niższych niż w regularnych sklepach od 30% nawet do 90 %. Specjalne promocje i ceny będą także m.in. w Rossmannie, Media Expercie i salonie CCC.

W Smart Outlet Center Bydgoszcz na 11 tys. mkw. powierzchni klienci zrobią zakupy w blisko 60 sklepach znanych i popularnych marek. Będą to placówki regularne (CCC, Media Expert, Rossmann oraz Martes Sport) jak i outletowe (m.in. Adidas, New Balans, Reebook, Puma,  Monnari, Only, Dajar, Home&Cook, Kubenz, Lavard, Ewtex oraz Enzo).

Nowy obiekt jest zlokalizowany przy ul. Fordońskiej 268, w sąsiedztwie sklepu IKEA, hipermarketu Auchan oraz salonu meblowego Black Red White. Dogodny dojazd do outletu ułatwi nowouruchomiony przystanek autobusowy Fordońska/Traktorzystów. Od strony miasta można będzie przyjechać liniami: 89, 83 lub 65. Od strony Fordonu do nowego miejsca  najszybciej klienci dojdą z przystanku Fordońska/Łowicka. Ruch samochodowy zostanie skierowany od strony ulicy Inflanckiej. Dotarcie do Smart Outlet Center samochodem ułatwi jasne i czytelne oznakowanie dróg dojazdowych.

Aktualnie dla zmotoryzowanych klientów przygotowano parking na ponad 900  samochodów. Położenie przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta i bliskość pozostałych dróg wylotowych pozwoli na dogodny dojazd do obiektu również mieszkańcom Torunia, Grudziądza, Inowrocławia lub Włocławka. 

(Informacja prasowa)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Ja z ToruniaJa z Torunia

3 3

Bardzo fajny sklep. Po artykule wnoszę, że wszystkie marki będą premium. Zwłaszcza New Balans... no no. 21:49, 10.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JoJo

3 0

Upodlenia ciąg dalszy .Nie jesteśmy ludźmi a konsumentami .Wam niewolnikom to nie przeszkadza.
13:19, 11.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone