Zamknij
REKLAMA

Smartfon tej marki do kupienia w Biedronce! Możesz go nabyć za jedyne...

14:11, 02.05.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Daniel Wiśniewski

Od kilku dni w Biedronce można kupić... smartfon C-Smart IV za jedyne 179 złotych. Czy warto w ogóle zaopatrywać się w tego typu sprzęt? 

Biedronka co jakiś czas wprowadza do swojej oferty elektronikę. I nie pierwszy raz jest to właśnie smartfon. Tym razem to model C-Smart IV za jedyne 179 złotych. 

Czy warto go kupować? Jak czytamy na stronie komputerswiat.pl nie jest godny polecenia ze względu na niskich lotów parametry techniczne. Co prawda działa na Androidzie 7.0 Nougat, ale reszta powala na kolana.

Wyświetlacz to raptem 4 cale i rozdzielczość 480 na 800 pikseli. Do tego dochodzi raptem 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB przestrzeni na dane. Telefon nie ma LTE, łączy się tylko przez 3G, Wi-Fi oraz Bluetooth. Co więcej akumulator to tylko 1350 mAh, więc nie pobawimy się zbyt długo.

Problemem na pewno będzie instalacja jakichkolwiek aplikacji. Kupiliście bądź zamierzacie kupić smartfon C-Smart IV? Czekamy na wasze opinie. 

(MM)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone