Zamknij
REKLAMA

Wybierasz się niebawem do CH Bielawy! Lepiej to przeczytaj zanim tam pójdziesz

12:26, 17.04.2018 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Już w dniach 20-22 kwietnia odbędzie się 14. edycja akcji „Toruń za pół ceny”. W tym roku do akcji włącza się również Centrum Handlowe Bielawy, gdzie w wybranych sklepach i punktach usługowych w dniach 20-21 kwietnia będzie można zrobić zakupy 50% taniej.

Podczas dwudniowej akcji klienci CH Bielawy będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty na wybrany asortyment w takich salonach i punktach jak Cukiernia Sowa, KFC, AB Foto, Activejet, Briju, Jubiler Eliza, perfumeria Tanellis, Triumph, Wojas oraz pralnia 5aSec.

- Przed nami weekend za pół ceny w CH Bielawy. Zapraszamy w dniach 20-21 kwietnia do sklepów i punktów oznaczonych specjalnymi plakatami, gdzie będzie można otrzymać rabat w wysokości 50% na wybrany asortyment – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Organizatorami akcji „Toruń za pół ceny” są Urząd Miasta Torunia oraz MELORADIO 92,8 fm, którzy już po raz 14. zapraszają hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, instytucje kulturalne i sportowe oraz sklepy do obniżki cen poszczególnych produktów i usług o 50%. 

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone