Zamknij
REKLAMA

Szukasz pracy? Toruński pośredniak ma dla ciebie świetną propozycję!

14:10, 09.04.2018 | Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Berent

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu serdecznie zaprasza na IX Międzynarodowe Targi Pracy, które odbędą się 12 kwietnia w Toruniu, w hotelu Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18,  w godzinach 10:00-14:00. 

W wydarzeniu wezmą udział wystawcy z zagranicy, poszukujący kandydatów do pracy m.in.  w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii, a  także pracodawcy krajowi, rekrutujący do pracy w naszym regionie.

Osoby poszukujące zatrudnienia będą mogły zapoznać się z ofertami pracy oraz odbyć wstępną rozmowę kwalifikacyjną (prosimy zabrać CV). Pracodawcy będą mieli okazję  do przedstawienia profilu działania swojej firmy oraz zebrania dokumentów aplikacyjnych  od kandydatów do pracy. 

Doradcy EURES z Czech, Niemiec i Holandii przybliżą oferty pracy ze swoich krajów oraz odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące warunków życia i zatrudnienia na tym terenie.

W czasie targów będzie można również uzyskać informacje na temat form wsparcia z funduszy unijnych, porady z zakresu prawa pracy oraz zatrudnienia osób niepełnosprawnych, a także informacje o bezpiecznych wyjazdach do pracy za granicę. 

Więcej informacji nt. targów uzyskać można kontaktując się z Zespołem EURES z WUP Toruń – tel. 56 669 39 12, e-mail: [email protected]

(Informacja prasowa)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone