Zamknij
REKLAMA

Planujesz się wybrać w najbliższych dniach do Copernicusa? Lepiej sprawdź, co na ciebie czeka!

10:58, 09.04.2018 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Oto plan wydarzeń i atrakcji, które czekają w najbliższych dniach na klientów galerii handlowej Atrium Copernicus. 

Jarmark Rękodzieła – 11-13.04

Artyści-rzemieślnicy z całej Polski przedstawią swoje produkty (biżuteria ze szkła, czapeczki, torebki dla dzieci, metaloplastyka, minerały, pluszaki, przytulanki, szkło artystyczne, poduszki z gryki, zabawki drewniane, kompozycje z suszonych kwiatów, świece zapachowe, mydełka, robótki na drutach, czapki, szaliki, obrusy, koronki, serwetki, obrazy olejne)

Giełda winyli – 14.04

Druga edycja  - spotkanie kolekcjonerów płyt winylowych oraz CD. W centralnym miejscu Atrium Copernicus pojawią się kolekcjonerzy ze swoimi płytami, których będzie ok. 20 tysięcy Każdy może znaleźć coś dla siebie, praktycznie z każdego gatunku muzycznego. Podczas giełdy można wyszukać wiele ciekawych winyli z przeróżnych gatunków muzycznych, od jazzu, bluesa, poprzez rock, pop, muzykę polską czy filmową.

Znajdź klucz do mody – 21.04.

Akcja mająca na celu zaprezentowanie wiosennych trendów w modzie i kosmetyce na przykładzie kolekcji dostępnej w sklepach odzieżowych oraz salonach z oferta kosmetyczną w centrum. Profesjonalny stylista pomoże w zakupach dwóm klientom – laureatom konkursy modowego na fanpage (konkurs odbędzie się w tygodniu poprzedzającym akcję). Gościem specjalnym będzie znana i lubiana aktorka, Joanna Liszowska, która opowie o swoich ulubionych trendach modowych, swojej pracy na planie filmowym, a także rozda autografy i pozwoli na wspólna fotografię swoim fanom. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie konkurs dla klientów, którzy zrobią zakupy za minimum 250 zł – będą mogli znaleźć złoty kluczyk wśród wielu jubilerskich kluczyków wystawionych w specjalnych gablotach. Na szczęśliwców, którym uda się prawidłowo wytypować złote kluczyki czekają markowe damskie torebki topowych marek. A dla każdego z uczestników zabawy przeznaczamy torbę ekologiczną za zakupy.

Jedno okienko – 28.04

Akcja „Jedno okienko” – dyżur pracowników Urzędu Miasta Torunia Wydziału Ewidencji i Rejestracji działalności Gospodarczej, I Urzędu Skarbowego w Toruniu, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Toruniu, Głównego Punktu Informacyjnego Funduszu Unii Europejskich, Powiatowego Urzędu Pracy oraz Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu w Centrum Handlowym Atrium Copernicus – 28 kwietnia br., 10:00 – 15:00.

Celem organizowanego wydarzenia jest umożliwienie przedsiębiorcom założenie własnej działalności gospodarczej w jednym miejscu, bez konieczności odwiedzin wydziałów urzędu miasta oraz instytucji związanych z obsługą przedsiębiorców znajdujących się obowiązkowo na liście podmiotów koniecznych do otwarcia własnej firmy. Przedstawiciele urzędów: UMT, IUS, ZUS, GPIFUE, PUP i CWB podczas wspólnego dyżuru udzielą wszelkich informacji związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej i uzyskaniem dofinansowań na rozwój firmy, pomogą wypełnić i złożyć pierwsze niezbędne do tego dokumenty oraz za pomocą elektronicznego dostępu rozpoczną procedurę zakładania działalności. Udzielą również informacyjne na pozostałe zagadnienia nurtujące odwiedzających kompleks Atrium Copernicus. Dzięki temu zainteresowani, będą mieli możliwość swobodnego skorzystania z pomocy przedstawicieli urzędów w jednym miejscu, bez konieczności oczekiwania w kolejkach na załatwienie swojej sprawy.  Powyższe wypromuje sprawniejszą komunikację na linii przedsiębiorca – administracja publiczna oraz stworzy wizerunek miasta jako instytucji nastawionej pro-kliencko wobec mieszkańców.

W ramach promocji wydarzeń zaplanowano ekspozycję plakatów reklamowych w instytucjach publicznych oraz publikację informacji w serwisach internetowych i mediach społecznościowych. Informacja o wydarzeniach zostanie promowana w miejskich serwisach i mediach społecznościowych. Plakaty zostaną rozdystrybuowane m.in.: w punktach informacyjnych Urzędu Miasta Torunia, instytucjach otoczenia biznesu (np. IPH, TARR, Business Link, TFPK), Powiatowym Urzędzie Pracy, I i II Urzędzie Skarbowym, ZUS-ie.

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone