Zamknij
REKLAMA

Bardzo dobre informacje dla klientów jednej z toruńskich galerii handlowych

12:05, 05.04.2018 | Materiał partnera, informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Zdjęcie ilustracyjne/Depositphotos

Wiosna to budząca się do życia zieleń - na ulicach, w ogródkach i na balkonach. Centrum Handlowe Kometa zaprasza w dniach 6-21 kwietnia wszystkich domowych ogrodników na zakupy z miłą niespodzianką. Za każde wydane 50 zł centrum rozdawać będzie wiosenne bratki. 

CH Kometa przyzwyczaiła już swoich klientów do prezentów. Tym razem na odwiedzających galerię czekać będą wiosenne bratki w kolorowych doniczkach. Rośliny są idealną ozdobą każdego ogrodu, balkonu czy parapetu. Ich pojawienie się w naszym otoczeniu oznacza nadejście prawdziwej wiosny. Bratki są łatwe w uprawie, będą więc cieszyć oko właścicieli do późnej jesieni. Organizator przygotował 4.000 sadzonek, które w dniach 6-21 kwietnia trafią do rąk klientów centrum handlowego Kometa.
 
Co zrobić aby otrzymać wiosenną roślinkę? Należy w dniach 6-21 kwietnia odwiedzić centrum handlowe Kometa i zrobić zakupy na kwotę przynajmniej 50 zł. Można łączyć maksymalnie dwa paragony. Następnie z paragonem lub paragonami z danego dnia zgłosić się do stoiska konkursowego i odebrać swoją sadzonkę. Wystarczy dokonać zakupów tylko w sklepach lub stoiskach galerii. W przypadku posiadania paragonu z hipermarketu, należy dołączyć do niego drugi dowód zakupu towarów lub usług w galerii.

Warto się spieszyć – pula kwiatów jest ograniczona. Do wzięcia udziału w akcji "Wiosna na balkonie" zaprasza centrum handlowe Kometa. Szczegółowy regulamin akcji dostępny będzie w punkcie promocyjnym. 

(Materiał partnera, informacja prasowa)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone