Zamknij
REKLAMA

Prezes Mat-Budu z tytułem biznesmena roku 2017

13:35, 07.03.2018 | AB
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

Prezes PW. Mat-Bud Jacek Rutkowski, uzyskał tytuł Biznesmena 2017 Roku przyznany przez Izbę Przemysłowo-Handlową Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W uznaniu zasług i osobistego zaangażowania w rozwój samorządu Pomorza i Kujaw dla średnich oraz dużych firm oraz II miejsce w konkursie wraz ze srebrną pieczęcią Izby.

To prestiżowe wyróżnienie co roku przyznaje Izba Przemysłowo-Handlowej Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Tym razem laury z rąk prezydenta Bydgoszczy odebrał m.in. Jacek Rutkowski, prezes PW. Mat-Bud w Rozgartach. W tym roku zostały przyznane tylko trzy wyróżnienia. To kolejny sukces Rutkowskiego. W ubiegłym roku prezes Mat-Bud zajął trzecie miejsce.

Mat-Bud to firma rodzinna o kapitale polskim, która działa na rynku od 20 lat. Prowadzi sieć hurtowni z materiałami budowlanymi, posiada 2 nowoczesne betoniarnie w Złejwsi Małej oraz Bydgoszczy, a także żwirownię w Pędzewie. Obsługuje inwestorów, generalnych wykonawców, podwykonawców i klientów indywidualnych. Jej oddziały handlowe znajdują się w Rozgartach, Starym Toruniu, Złejwsi Małej, Bydgoszczy, Grudziądzu, Kowalach, Gdyni i Łodzi.

Firma włącza się też w inicjatywy lokalne. Działa w Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania "Zakole Dolnej Wisły", wspierającej rozwój obszarów wiejskich. Udziela się w wielu organizacjach związanych z biznesem, szczególnie z branżą budowlaną: Izbie Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski czy Pomorsko-Kujawskiej Izbie Budownictwa.

Wspiera też akcje charytatywne na rzecz małych dzieci, sportowców (ligę młodzików, młodych karateków) i organizacje charytatywne. Włącza się też w organizację Mistrzostw Torunia w speedwayu na lodzie.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty:

  • Gepardy Biznesu 2007 Województwa Kujawsko-Pomorskiego,
  • Wyróżnienie Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego za rok 2016 w kategorii Gospodarka dla Prezesa Zarządu Komplementariusza Jacka Rutkowskiego,
  • Certyfikat Wiarygodności Biznesowej  przyznany przez firmę Bisnode Polska sp. z o.o. za najwyższą stabilność firmy w 2016 r.
  • Budowa na medal Pomorza i Kujaw 2016 za oddział handlowy nr 2 w kategorii Budownictwo Użyteczności publicznej handlowo-usługowe,
  • Finał konkursu Biznesmen 2016 r. dla Prezesa Zarządu Jacka Rutkowskiego,
  • Złota Kielnia maj 2017 r. przyznana przez Ogólnopolski dwumiesięcznik budowlany PROFILE za prawie 20 letnie parcie do sukcesów, za profesjonalne zarządzanie Firmą,
  • 18.09.2017 r. w Bydgoszczy Bogdan Pietras otrzymał odznakę honorową „Za zasługi dla budownictwa”. Jacek Rutkowski otrzymał medal z okazji 125-lecia Ruchu Zawodowego Budowlanych w Polsce z okazji 125-lecia Ruchu Zawodowego Budowlanych w Polsce i Dnia Budowlanych.
  • 29 września 2017 r. w Warszawie Bogdan Pietras otrzymał Złotą Odznakę „Zasłużony dla budownictwa”, a także Jacek Rutkowski Srebrną Odznaką "Zasłużony dla budownictwa" z okazji Dnia Budowlanych 2017 r. oraz 125 rocznicy powstania Ruchu Zawodowego Budowlanych.
  • Gepardy Biznesu 2017 Województwa Kujawsko-Pomorskiego,
  • 07.12.2017 r. srebrna Odznaka Konfederacji Budownictwa i Nieruchomości im. Króla Kazimierza Wielkiego.
(AB)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

nikodem45nikodem45

1 2

Gratulacje!! 11:26, 14.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

darkdark

0 0

Budownictwo dźwignią gospodarki, zatem nie pozostaje nic poza gratulacjami. Gratuluję i prawdopodobnie w najbliższym czasie nawiążę współpracę z Mat-Budem. :D 11:39, 23.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone