Zamknij
REKLAMA

Biedronka przygotowana na pierwszą niedzielę bez handlu. Zobacz, co się zmieni w najbliższych dniach

12:30, 06.03.2018 | Informacja prasowa, materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Redakcja

W związku z wejściem w życie nowych przepisów ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka, wprowadza zmiany w funkcjonowaniu swoich placówek. Dotyczą one godzin otwarcia sklepów oraz jak najsprawniejszego sposobu obsługi klientów. Celem tym zmian jest zapewnienie jak największego komfortu zakupowego dla klientów. 

Najważniejsze zmiany, które wchodzą w życie już od tego tygodnia to:

  • Wydłużenie godzin otwarcia sklepów w każdy piątek i sobotę o godzinę, dzięki czemu będą one czynne przynajmniej do godz. 22.00. Część sklepów w wybranych lokalizacjach będzie czynna nawet do godz. 23.00.
  • Otwarcie wszystkich kas w sklepach Biedronka w godzinach szczytu w piątki i soboty. Ich zakres godzinowy może się różni w zależności od lokalizacji, jednak gwarancja wszystkich otwartych kas obejmie 5 godzin w każdym z tych dni.
  • Zwiększona częstotliwość dostaw do sklepów w okresie weekendowym tak, by zapewnić pełną dostępność produktów świeżych oraz promocyjnych.
  • Większa liczba promocji w ciągu tygodnia tak, by ruch klientów rozłożył się bardziej równomiernie na poszczególne dni.

Aby sprostać oczekiwaniom zakupowym klientów i obsłużyć spodziewany większy ruch, w piątki i soboty w sklepach należących do sieci będzie pracowało 5 tysięcy osób więcej niż podczas dotychczasowych weekendów.

– Respektując przepisy prawa, na pierwszym miejscu jak zawsze stawiamy oczekiwania naszych klientów. Dlatego podjęliśmy konkretne działania, aby zapewnić pełną dostępność produktów i sprawną obsługę przy kasach, a dzięki temu zadbać o satysfakcję klientów podczas zakupów. Oczywiście, wszyscy będziemy się uczyli tej nowej sytuacji, dlatego w najbliższych tygodniach bardzo dokładnie będziemy analizować zachowania naszych klientów i – jeśli zajdzie taka potrzeba – wprowadzać kolejne zmiany - mówi Arkadiusz Mierzwa, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej w Jeronimo Martins Polska.

O szczegółach wprowadzanych zmian klienci dowiedzą się również ze specjalnej kampanii informacyjnej, która rusza w mediach. Biedronka przygotowała spot telewizyjny oraz plakaty w sklepach, zamieszczane przy kasach oraz przy wejściu. Klientom, którzy podali swoje dane kontaktowe w trakcie rejestracji do programu „Moja Biedronka”, wysyłane są również sms-y przypominające o kalendarzu handlowym na najbliższe dni.

(Informacja prasowa, materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

QwertQwert

8 3

"na pierwszym miejscu jak zawsze stawiamy oczekiwania naszych klientów" - a oczekiwania pracowników na samym końcu, niech siedzą do 23... 22:49, 06.03.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

pavvriipavvrii

5 2

Zawsze się mogą zwolnić, ponoć to czas ludzi że sobie pracę wybierają 23:07, 06.03.2018


MoelishMoelish

1 0

O dzięki Ci dobra biedronko, że tak dbasz o swoich wiernych klientów..wzruszające..
ciekawe w jaki sposób zbadali te ?oczekiwania naszych klientów?, a może to chodzi o oczekiwania dowództwa Jeronimo i troska o ewentualny spadek wpływów do firmy.. 21:05, 09.03.2018


KlientKlient

9 2

Wspaniała inicjatywa otwarcie wszystkich kas! :) przydałoby się tak na co dzień, bo stanie w kolejkach sięgających do połowy sklepu jest naganne! 22:52, 06.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KlientKlient

9 1

Cóż za dbałość o klienta wydzielanie dni w których mają zostać otwarte wszystkie kasy, na co dzień by się to przydało... 22:55, 06.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AkuAku

2 0

*%#)!& made in poland [email protected]
23:48, 06.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

agrafkaagrafka

7 0

Czy Polacy zawsze będą już tak reagować??Ludzie to jest jeden dzień, gdzie sklepy będą pozamykane. Dawniej sklepy były otwarte normalnie, w soboty do 13,zdarzało się do 15 i wszyscy żyli. Nie napadali na sklepy jak stado wygłodniałej zwierzyny tak jak to się dzieje przed świętami lub jednym dniem wolnym. Tylko co wszyscy konsumenci zrobią w niedzielę, przecież nie wyjdą na spacer, galerie zamknięte, zostaje siedzenie na kanapie przed telewizorem. Właściciele galerii, supermarketów też powariowali, wydłużanie godzin pracy - jak zwykle świat się śmieje. 09:36, 07.03.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hehehehehehe

2 1

A ty na spacer to wychodzisz na cały dzień? W taką pogodę jak jest dzisiaj też? 09:44, 07.03.2018


REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone