Zamknij
REKLAMA

Już od 11 stycznia nowa marka w Biedronce. Asortyment ma być rozszerzany

09:19, 11.01.2018 | Informacja prasowa, materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Czy po nowy towar znów ustawią się kolejki klientów? Fot. Archiwum

Na dobry początek nowego roku Biedronka rusza z nową ofertą produktów bio z unijnym logo rolnictwa ekologicznego. Już od 11 stycznia pod hasłem „Natura może być z nas dumna” w sklepach pojawią się podstawowe artykuły marki goBio, której asortyment z czasem będzie jeszcze rozszerzany.

Jest to odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących żywności bio, której korzyści dostrzegli już także dostawcy. To, co wyróżnia tę markę wśród innych ofert bio dostępnych na polskim rynku, to fakt, że w jej ramach klienci dostaną podstawowe produkty spożywcze, od których większość zaczyna codzienne zakupy.

Marka goBio to na początek ok. 20 produktów, takich jak: mleko, jaja, jourt naturalny, ser żółty Gouda, miód, makarony (penne, fusilli, spaghetti), oliwa extra virgin, ryż (jaśminowy i basmati) oraz warzywa i owoce. Część z nich trafi od razu do stałego asortymentu sieci.

Wszystkie produkty z linii goBio posiadają unijne logo rolnictwa ekologicznego potwierdzające, że oznaczone nim produkty żywnościowe zostały wytworzone zgodnie ze ścisłymi przepisami unijnymi dotyczącymi ochrony środowiska i dobrostanu zwierząt, i są pod tym kątem systematycznie sprawdzane.

(Informacja prasowa, materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone