Zamknij
REKLAMA

W tych sklepach ubierasz się ty i twoja rodzina! To polska marka, która...

11:17, 22.11.2017 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Zdjęcie ilustracyjne/Deposiphotos

Odzieżowa grupa LPP, właściciel salonów Reserved, Cropp i House notuje 8-krotny wzrost zysków. W tym roku wzrost sprzedaży odzieży sięgnął ponad 700 mln zł. 

Jak informuje serwis money.pl, biznes gdyńskiej grupy jest wyceniany na 15 mld zł, czyli o 40 proc. wyżej niż rok temu. Szczególnie dobry okazał się okres od lipca do września, który z reguły nigdy nie należał do najlepszych. 

LPP zanotowała w tym czasie zysk ze sprzedaży na poziomie prawie 2 mln zł. To o ponad 300 mln zł aniżeli w analogicznym okresie 2016 roku. W portfolio grupy są takie marki jak: Reserved, Cropp, Mohito, House i Sinsay. Identyczna kolejność jest, jeśli chodzi o ich dochodowość. 

Więcej można przeczytać TUTAJ

(MM)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone