Zamknij

Już nie zatankujesz na tej stacji. Duże zmiany także w Toruniu!

11:52, 14.11.2017 | Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj

Z dniem 17 listopada rozpoczyna się rebranding stacji Statoil na Circle K w Toruniu, któremu towarzyszyć będą wielkie otwarcia poszczególnych stacji. Wydarzenia te są częścią ogólnopolskiego procesu zmiany marki Statoil na Circle K, który docelowo obejmie sieć stacji na terenie całego kraju. 

W ten sposób toruńskie stacje staną się częścią międzynarodowej sieci Circle K obecnej w ponad 20 krajach na całym świecie. Po zakończeniu zmiany marki w Toruniu funkcjonować będzie stacja Circle K oraz stacja Circle K Express.

– Zmiana nazwy to bardzo ważny moment w historii naszej firmy, który chcemy świętować wspólnie z naszymi klientami. Polska dołącza właśnie do grona ponad 20 krajów w Europie i na całym świecie, w których marka Circle K funkcjonuje z dużym powodzeniem już od wielu lat. Możemy zapewnić, że pod nową marką oferta produktowa naszych stacji zachowa swoją dotychczasową jakość, do której polscy kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić – mówi Mirosław Caputa, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska. 

W Europie marka Circle K widnieje już na stacjach paliw w Norwegii, Szwecji i w Danii. Prace związane z rebrandingiem prowadzone są nadal w sieci stacji paliw na Litwie, Łotwie i w Estonii. Zmiana logotypu na stacjach w Polsce nie będzie miała wpływu na obowiązujące umowy z klientami, partnerami, czy dostawcami firmy, a na stacjach będzie nadal pracował ten sam zespół pracowników. 

Właściciel Circle K Polska, czyli Grupa Alimentation Couche-Tard, jest jedną z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego. Po zakupie Statoil Fuel & Retail w 2012 r. Grupa otrzymała prawo używania nazwy Statoil jedynie przez określony czas. Niedługo później, w 2015 r., Couche-Tard podjęła decyzję, że Circle K, jako największa i najmocniejsza marka w portfelu grupy, stanie się globalną marką detaliczną sieci obecnej w ponad 20 krajach

Zmiana marki nie będzie miała żadnego wpływu na ofertę produktową sieci. Na stacjach Circle K nadal będą oferowane paliwa miles® i milesPLUS® oraz kawy pod marką Simply Great Coffee, a także hot dogi. Bez zmian pozostaną także zasady funkcjonowania programu lojalnościowego Statoil Extra, który obecnie nosi nazwę Circle K Extra Club.

Harmonogram otwarć poszczególnych stacji Circle K w Toruniu:

24 listopada – Stacja Circle K przy ul. Szosa Lubicka 62

Przewidziane rabaty podczas wielkiego otwarcia na stacjach Circle K:

Rabat 15 gr/l na paliwa milesPLUS® z kartą programu EXTRA
Rabat 10 gr/l na paliwa miles® i SupraGas z kartą programu EXTRA
Rabat 50 % na dowolną kawę, hot dogi, usługę myjni automatycznej (myjnia dotyczy stacji własnych)
Rabat 50% na letni płyn do spryskiwaczy (oferta sezonowa)

Harmonogram otwarć poszczególnych stacji Circle K Express w Toruniu:

17 listopada – Stacja Circle K Express przy ul. Przy Kaszowniku 2

Przewidziane rabaty podczas wielkiego otwarcia na stacjach Circle K Express:

3 gr/l rabatu na wszystkie paliwa w dniu wielkiego otwarcia
5 gr/l rabatu na wszystkie paliwa dla wszystkich, którzy w ciągu 16 dni powrócą na stację

(Informacja prasowa)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

OliOli

0 0

To może paliwa też zmienią na lepsze... 12:09, 18.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone